Skip to main content

Moja żona i ja odkryliśmy kilka rzeczy, które chcielibyśmy kojarzyć z Joe The Mesat Man. Dla tych z was, którzy słyszeli o Joe Butcherze, mężczyzna prawdopodobnie wie, że jest trochę tam, a nawet trochę dziwny lub dziwny, ale że naprawdę jest tak bardzo inny … nie sądzimy, ponieważ tak wielu wspaniałych mężczyzn i kobiet na tej planecie było są lub są nieco inne.

Po prostu, aby dać ci kilka osób, które poczuły się dziwnie, gdy chodzili po planecie. My, tacy jak Benjamin Franklin, Abe Lincoln, Martin Luther King, John F Kennedy, Harry Truman, Albert Einstein, Winston Churchill, Elvis Presley, jak widać, różnorodność niekoniecznie jest złą cechą. Naszym zdaniem Joe nie próbuje w żaden sposób zmienić cię w kult „picia fajnej pomocy” … to, co wydaje się próbować uczyć ludzi, jest w rzeczywistości dość proste do zrozumienia, ale jest nam bardzo trudno to osiągnąć. być kimś, kto dba o ludzkość. Wygląda na to, że Joe stara się robić to, czego nauczył „Wielki” Zig Ziegler od tylu lat, to znaczy, że możesz mieć wszystko, czego chcesz, jeśli tylko pomożesz wystarczającej liczbie ludzi w uzyskaniu tego, czego chcą. Obejrzyj film „Biali ludzie nie mogą skakać z Woodym Harrelsonem i Wesleyem Snipesem”. W samochodzie z Rosie Perez jadącą tym kabrioletem, z Woodym na tylnym siedzeniu i Wesley z przodu. Słyszysz, jak Woody i Wesley rozmawiają o Jimmy’m Hendrixie. Mówią „nie możesz po prostu usłyszeć Jimmy’ego, musisz usłyszeć Jimmy’ego” i dyskutują, w jaki sposób tak naprawdę nie słyszą Jimmy’ego. Co tak naprawdę oznacza, że ​​rozumieją muzykę Jimmy’ego. Joe, mięsak jest podobny do … musisz usłyszeć Joe … nie tylko słyszeć jego głos lub sposób, w jaki mówi, ale bardziej na temat tego, co mówi … nie spiesz się, aby posłuchać i zrozumieć muzykę za nim … co on właściwie mówi.

To naprawdę prosta koncepcja, ale, jak powiedzieliśmy powyżej, nie jest tak łatwo opanować, jak próbowaliśmy od lat, zanim jeszcze poznaliśmy Joe. Wydaje nam się, i to jest nasza jedyna opinia, ale on stara się nauczyć was wielkości, ale nie wielkości w oczach swoich lub innych, ale w waszych oczach … rozpoznaje wielkość w was. Wydaje się, że nie chce niczego więcej niż ciebie, aby świętować siebie, ale jak ona ci powie, jeśli to, co mówi, nie pasuje do ciebie, to dobrze. Uważamy, że wszystko, czego pragnie, to abyś był tym, co wkładasz w ten cudowny świat, a potem idzie nawet o krok dalej i faktycznie dyskutuje i zadaje pytania ludziom w jak największym stopniu.

Pierwszą rzeczą, którą od niego bierzemy, jest znaczenie zrozumienia i prawdziwego uwierzenia, że ​​twój Bóg, stwórca, siła życiowa lub jakakolwiek istota, którą chcesz go nazwać … jest w tobie, a twoje przeznaczenie jest w tobie, a twój sukces jest w tobie, a on po prostu pomagasz to rozpoznać, pomagając ci spojrzeć na siebie i tak jak wielu lekarzy … i zbadać siebie … swoją wewnętrzną istotę, odkryć, kim naprawdę jesteś i pozwolić tej osobie zabłysnąć. Jesteś taki niesamowity, jeśli pozwalasz swojemu wewnętrznemu ja zrozumieć i zobaczyć swoją wielkość.

Większość rzeczy, o których pisze Joe lub o których często mówi, to nie jest coś, co wymyślił, ale po prostu coś, co czytał, nauczył się i wydaje się, że dotyczy, więc możesz zrobić to samo. Na przykład, powiedział, większość z was powinna również rozpoznać, skąd to się bierze: „Uczyńcie siebie sobą prawdziwym”. Może być tak głęboki, a jednocześnie bardzo trudny do osiągnięcia. W naszej wątpliwości nie ma wątpliwości, że wielu zgadza się z twierdzeniem, ale zgadza się z poglądem, że to nie wystarczy; jeśli chcesz sukcesu, a ja mówię o sukcesie masowym. O sukcesie, o którym ludzie mówią, ludzie marzą, ludzie się modlą i ludzie szukają życia, aby je odkryć. Jedynym sposobem, w jaki najbardziej osiągamy sukces, o którym mówimy, jest zaglądanie do środka i nauka kochania tej osoby … Donald Trump to zrobił … Ben Franklin to zrobił … zrobił to Martin Luther King i wielu innych ,

Ilu z was słyszało, jeśli nie możecie prawdziwie kochać siebie, ponieważ można naprawdę naprawdę kochać kogokolwiek innego, a jeśli zastanowicie się przez chwilę, zgodzicie się. Spójrz w lustro przy każdej okazji i zobacz osobę za tymi pięknymi, jasnymi oczami i naucz się kochać tę osobę i kochać ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Pozbądź się Ego, kochając siebie, a nie do tego stopnia, że ​​myślisz, że jesteś lepszy niż ktokolwiek inny, ponieważ nie chcesz … naprawdę nauczyć się kochać siebie, ponieważ kiedy mówisz językiem ciała, twoje słowa, a nawet wyrażenia, stworzą człowieka co jest wspaniałe, ale pokorne pokazuje to poprzez działania. Im więcej masz miłości do siebie, tym więcej miłości możesz dzielić ze światem, a im więcej miłości dzielisz ze światem, tym bardziej odniesiesz sukces. Dodajmy do tego, że kontynuując to dalej, możesz osiągnąć więcej sukcesów, niż kiedykolwiek marzyłeś w swoim życiu, jeśli tylko pomożesz wystarczającej liczbie ludzi, aby osiągnąć sukces, o którym marzyli.

Więc teraz powiemy ci … kim jest Joe Schroeder, człowiek mięsny … czy on jest mesjaszem … do diabła nie … czy może chodzić po wodzie … nie, chociaż był magikiem, ale jeśli tam nie wie tam, gdzie są skały, tonie jak my wszyscy … on jest niczym więcej niż człowiekiem. Pod warunkiem, że w jego słowach jest trochę dziwny, dziwny, a widzieliście, że lista jest powyżej wielkich ludzi, którzy pasują do tej samej kategorii, więc może jest trochę dziwny, ale wciąż jest tylko człowiekiem, który próbuje pomóc Ludzkości i może dzięki temu jest to lepsze miejsce do życia. Wciela w życie słowa tak wielu wielkich mężczyzn i kobiet. Ben Franklin miał dużą grupę myślową, którą regularnie spotykał, zwaną „Junto”, a jeśli masz okazję znaleźć taką, która ci odpowiada, wskocz do niej obiema stopami.

Jeśli stwierdzimy, że żyjemy … mamy na myśli życie w miejscu, w którym codziennie dziękujesz swojemu stwórcy, Bogu, źródłu energii lub temu szczególnemu bytowi, który Twoim zdaniem jest większy od ciebie, a twoje serce jest pełne całkowitej i całkowitej miłości do siebie i ludzkości razem każdą kością w ciele jest patriotyzm dla kraju, flaga i grupa mężczyzn i kobiet, którzy codziennie walczą … słyszeliście, że … codzienna walka i oddawanie się życiu to jedyny sposób, w jaki możemy żyć w świecie, w którym kapitalizm lub wolne przedsięwzięcie to się powiedzie … a następnie poprowadź mnie do chłodnej pomocy … chętnie weźmiemy udział w tym nektarze i zrobimy z niego galon, jeśli będzie dostępny. Jest to prosta koncepcja, ale niezwykle trudna do opanowania, i JEDNA łatwa lekcja, jeśli możesz nauczyć się pozwalać swojemu Ego wymknąć się … co jest najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby odnieść sukces w dowolnej branży. Zadaj sobie jedno pytanie, jeśli po podążaniu za swoją podświadomością otrzymujesz wszystko, czego chcesz … naprawdę, jak to działa … czy musisz to zrobić?

[ff id=”1″]