Skip to main content

Żaden człowiek nigdy nie powinien lekceważyć potęgi remisu. Jest to bez wątpienia najważniejszy element mody, który mężczyzna może nosić. Dzieje się tak, ponieważ krawat jest wizualnie przymocowany do szyi i głowy mężczyzny i ściśle do ust, dzięki czemu można przekazać mocne i jasne przesłanie. Zastanów się, co mówi o tobie kolor twojego krawata, zanim następnym razem zawiązasz go na szyi.

Niebieski krawat

Niebieski jest tradycyjnie postrzegany jako spokojny, spokojny kolor. Jasnoniebieski krawat mówi „Zaufaj mi i chodź za mną”, podczas gdy jasnoniebieski krawat może wydawać się uparty i nieomylny, jak fale w oceanie. Niebieski to krawat w dobrym kolorze, jeśli uważasz, że coś, co masz do powiedzenia, spotyka się z wrogością. Blue mówi „pracujmy razem” i oznacza, że ​​jesteś komunikatywny, chętny do kompromisów i godny zaufania.

Żółty krawat

Żółty jest uderzający i ciepły. Jeśli chcesz nosić żółty krawat, upewnij się, że siedzisz prosto i nawiązujesz kontakt wzrokowy. Twoja postawa i zachowanie powinny pasować do jasnego koloru krawata. Żółty krawat pomoże Ci wyglądać na pełnego energii i witalności. To także kolor nadziei i szczęścia.

Czerwony krawat

Czerwony krawat mówi „moc”. Czerwony symbolizuje pasję i siłę. Z tego powodu często zdarza się, że politycy i właściciele firm noszą czerwone krawaty. Nie myśl jednak, że możesz założyć czerwony krawat i wyglądać, jakbyś był gotowy na podbój świata. Jeśli nosisz czerwony krawat, upewnij się, że garnitur jest idealnie przycięty, a węzeł krawata jest starannie wykonany. To daje wygląd urodzonego lidera gotowego poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.

Czarny krawat

Czarny krawat to coś, co jest ściśle związane z bardzo formalnymi wydarzeniami i „czarnymi krawatami ma znaczenie”. Na te specjalne wydarzenia należy zachować czarny krawat. Jednak na miłą okazję możesz poszukać czarnego krawata ze wzorem, np. B. czerwony pasek. To nadal będzie wyglądać na bardzo dopracowane i formalne. Czarny krawat oddaje elegancję i styl.

Zielony krawat

Zielony to kolor, który nieświadomie kojarzymy z wieloma rzeczami. Łączymy zieleń z przyziemnością, ale często używamy również wyrażenia „zieleń z zazdrością”. Zielony symbolizuje odrodzenie i wzrost. To dobry kolor, gdy ogłaszasz ważne zmiany na spotkaniu lub chcesz zaprezentować się jako osoba, której wiedza i umiejętności się zwiększają. To dobry wybór na rozmowę kwalifikacyjną.

Brązowy krawat

Brąz jest tradycyjnie uważany za bardzo męski kolor. Jeśli chcesz nieco złagodzić wygląd brązu, możesz poszukać brązowego krawata z niebieskim lub białym wzorem. Jeśli chcesz ożywić wygląd brązu, poszukaj brązowego krawata z czerwonym lub burgundowym wzorem. Brown patrzy na ziemię i jest niezawodny.

Fioletowy krawat

Fiolet jest kolorem tradycyjnie kojarzonym z królami. Dlatego noś je mądrze. Jeśli nie jest dobrze zrównoważony neutralnym kolorem, takim jak szary (spokojny i kojący), może wyglądać arogancko. Fioletowy krawat może być również kreatywny i artystyczny. Jest to kolor, który jest dobrze noszony przez ekspresyjnych i wizjonerskich mężczyzn.

[ff id=”2″]