Skip to main content

Więzi są związane z biznesem, specjalnymi okazjami i wyrafinowaniem. Zapisanie wysokiej jakości krawata lub noszenie krawata poza stylem może w niewłaściwym momencie wysłać niewłaściwy komunikat, podobnie jak kolor krawata.

Jaką wiadomość wysyłam za pomocą tego kolorowego krawata? Oto kilka podstawowych kolorów i wyświetlanego komunikatu:

czerwony jest kolorem ognia i krwi, dlatego wiąże się z energią, wojną, niebezpieczeństwem, siłą, siłą, determinacją, a także pasją, pożądaniem i miłością. Jeśli założę czerwony krawat, jestem wojownikiem. Nie poddam się ani nie poddam się. Mam na myśli to, co mówię i mówię, co mam na myśli. Jestem energiczna i przejmuję inicjatywę. Uwaga, jestem gotowy na wszystkich!

Różowy oznacza romans, miłość i przyjaźń. Oznacza kobiece cechy i pasywność. Noszenie miękkiego różowego lub średnio różowego krawata oznacza, że ​​chcesz zaakceptować równość i współpracować. Oznacza to również, że chcesz budować silne relacje robocze. Jeśli nosisz ciemniejszy odcień różu, jesteś romantyczny. Różowe krawaty są świetne na randki! Pani zawsze kocha mężczyznę, który jest „mężczyzną” na tyle, aby nosić różowy !!!!

Czekoladowy Brąz Brązowy jest ziemistym kolorem i oznacza, że ​​jesteś dobrze uziemiony (uziemiony do ziemi). Kiedy noszę brązowy krawat, jestem myślicielem. Nagrywam wszystko i podejmę decyzję później. Nie lekceważ mnie. Mam czas, aby zrobić wszystko dobrze. Nie jestem głupcem.

Odcienie niebieskiego Niebieski to kolor nieba i morza. Często wiąże się to z głębokością i stabilnością. Symbolizuje zaufanie, lojalność, mądrość, zaufanie, inteligencję, wiarę, prawdę i niebo.

Niebieski Jeśli nosisz niebieski krawat, oznacza to, że pracujemy razem. Pracujmy razem Wyczyśćmy sprawę. Jestem skłonny pójść na kompromis, jeśli będzie konstruktywny. Niebieski jest zawsze dobrym wyborem do wywiadów.

Jasnoniebieski / zgaszony niebieski Jeśli nosisz jasnoniebieski / granatowy krawat, oznacza to, że podążasz za mną i moim marzeniem. Poprowadzę cię we właściwym kierunku. Mam nadzieję na przyszłość i posłuchacie również mojego przesłania.

Ciemnoniebieski / granatowy Kiedy noszę ciemnoniebieski krawat, nie mam ochoty być głupcem. Mów poważnie, kiedy jesteś wokół mnie Nie marnuj mojego czasu.

Żółty / cytrynowy / złoty – Żółty to kolor słońca. Kojarzy się z radością, szczęściem, intelektem i energią. Kiedy noszę żółty krawat, jestem osobą pozytywną i pełną energii. Nie jestem pigwą i skończę to, co zacząłem. Jestem także inteligentną osobą.

Fioletowy / liliowy – Fiolet łączy w sobie stabilność koloru niebieskiego z energią czerwieni, a kolor fioletowy wiąże się z tantiemami. Symbolizuje siłę, szlachetność, luksus i ambicje. Przekazuje bogactwo i ekstrawagancję. Fiolet jest kojarzony z mądrością, godnością, niezależnością, kreatywnością, tajemnicą i magią. Jeśli noszę fioletowy lub fioletowy krawat, jestem dobrym nauczycielem. Wiem, co musisz wiedzieć i podzielę się z Tobą tymi informacjami. Ucz się od mojej niezależności i kreatywności.

Zielony / limonkowy / wodny Zielony to kolor natury. Symbolizuje wzrost, harmonię, świeżość i płodność. Zielony ma silny emocjonalny odpowiednik bezpieczeństwa. Ciemnozielony jest również często kojarzony z pieniędzmi. Kiedy noszę jaśniejszy odcień zieleni lub limonki, jestem harmonijny. Chcę rozwiązywać konflikty, aby działać skutecznie. Kiedy noszę ciemniejszy odcień zieleni, jestem ambitny i chcę odnieść sukces.

Biały wiąże się ze światłem, życzliwością, niewinnością, czystością i dziewictwem. Uważany jest za kolor doskonałości. Kiedy mam na sobie biały krawat, chcę oczyścić moje myśli i działania, aby zrobić miejsce na nowy początek. Biel jest idealna na wesela i specjalne okazje.

Czarny wiąże się z mocą, elegancją, formalnością, śmiercią, złem i tajemnicą. Czarny oznacza siłę i autorytet; Jest uważany za bardzo formalny, elegancki i prestiżowy kolor (czarny krawat, czarny Mercedes). Czarny jest także symbolem smutku. Kiedy nosisz czarny krawat, jesteś gotowy na formalną okazję. Oznacza to również, że jestem gotowy na nieznane i otwieram drzwi do sekretu.

Srebrno-szary są jaśniejszymi czarnymi i mają podobne znaczenie do czarnych, ale w mniejszym stopniu. Kiedy nosisz srebrno-szary krawat, oznacza to również, że jesteś gotowy na formalną okazję i jesteś silną osobą.

Kombinacje kolorów – wzornictwo krawatów

Nie wszyscy celowo wysyłają ci wiadomości, nosząc krawaty.

Liderzy rynku światowego, operatorzy i shakerzy, którzy są filmowani przez prasę i są w wiadomościach, wiedzą, że muszą składać oświadczenia.

Facet obok ciebie w pracy może nie mieć tego samego pomysłu.

Kombinacje kolorów i wzory krawatów są wybierane przez ludzi nieświadomie. Jednak jeśli je nosisz, dokonałeś wyboru. Jeśli ich kombinacje kolorów są przeważnie w jednym z wyżej wymienionych kolorów, wypowiadają się tak samo lub w odpowiedni sposób.

Rozważ kolor krawata (dominujący) i wygląd mężczyzny. Jeśli są mylące, może się mylić. Jeśli są żywe i mają określony kolor, możesz wybrać, którą wiadomość wysłać.

Nie spiesz się i zastanów się, jaką wiadomość wysłać, wybierając kolejny krawat. W języku więzi panuje bardzo silny przekaz.

[ff id=”2″]