Skip to main content

Prawdopodobnie widziałeś wiele neonowych znaków w swoim życiu. Ale czy kiedykolwiek naprawdę przestałeś myśleć o wielokrotnym użyciu tych postaci? Neonowe znaki firmowe to bardzo skuteczne metody reklamowe i świetny sposób na przekazanie wiadomości. Oprócz używania neonów i diod LED do celów biznesowych istnieje wiele innych zastosowań neonów.

Użyj neonowych znaków firmowych, aby rozmawiać z klientami

Oczywiście neony to świetne medium reklamowe. Są jasne i przyciągają wzrok, szczególnie w nocy. Neonowy znak otwarty to świetny sposób na uświadomienie klientom, że Twoja firma jest otwarta dla publiczności. Są także doskonałym sposobem na promocję prowadzonej przez Ciebie oferty lub oferty specjalnej. Na przykład, jeśli regularnie otrzymujesz 10% rabatu przy pierwszej wizycie, możesz użyć tego tekstu w znaku i opublikować go w oknie, aby klienci mogli go wyraźnie zobaczyć. W końcu znak jest świetną okazją do wyraźnego przekazania swojej misji lub przekonania. B. Należy do rodziny od 1965 roku lub został uznany za najlepszego w Cleveland.

Użyj niestandardowych znaków, aby zbudować jaskinię swojego mężczyzny (lub jaskini kobiety).

Man Cave staje się niezwykle popularną modą dekoracyjną. Man Cave to pomieszczenie, które zwykle znajduje się w piwnicy, gdy pozwala na to miejsce. Można go ozdobić dużymi telewizorami, sprzętem sportowym, dużymi wygodnymi sofami oraz w pełni zaopatrzonym barem. Nie ma lepszego akcesorium do „Jaskini Człowieka” niż neon. Utwórz niestandardowe znaki z nazwą paska, np. B. Patrick’s Pub lub Will’s Watering Hole. To sprawia, że ​​pokój wydaje się zabawny i sprawia wrażenie własnego.

Użyj niestandardowych neonów, aby wyświetlić wsparcie zespołu

Nic nie mówi o duchu zespołu lepiej niż niestandardowa postać. Utwórz znak z nazwą i logo ulubionej drużyny sportowej, zarówno zawodowej, jak i kolegialnej. To świetny dodatek do pokoju gier lub piwnicy. Czy masz sportowca w rodzinie? Kup małemu sportowcowi indywidualny znak z jego nazwą zespołu, który wisi na ścianie sypialni.

Użyj znaków neonowych lub LED, aby zdobyć punkt

Za pomocą znaków neonowych lub LED można przekazywać wiadomości nawet w atmosferze innej niż biznesowa. Utwórz niestandardowy neon z napisem „Zakaz palenia”, jeśli wolisz, aby nikt nie palił w domu. Czy masz ulubiony cytat lub werset biblijny? Wydrukuj to na znaku, a będzie bezpiecznie odczytane.

Użyj neonów, aby stworzyć zabawny styl dekoracji

Czy jesteś miłośnikiem lat 50.? Dostosuj znak z napisem: Słody i koktajle, Rock przez całą dobę lub po prostu Diner. Czy chcesz stworzyć zabawny pokój zabaw dla dzieci? Stwórz znak z ulubionym zwierzęciem lub kreskówką Twojego dziecka. Te znaki wnoszą znaczący wkład w temat pokoju i nigdy nie wyjdą z mody.

[ff id=”2″]