Skip to main content

Szybki, łatwy i skuteczny sposób dla właścicieli nieruchomości na zarządzanie ich portfelem nieruchomości przy minimalnym wysiłku.

Bycie właścicielem lub zarządcą nieruchomości może być żmudnym zadaniem. Zazwyczaj istnieje nieskończona lista zadań do wykonania, niezależnie od tego, czy zarządzasz pojedynczą nieruchomością, czy dużym portfelem. Istnieją różne aplikacje do zarządzania nieruchomościami oferowane przez grupy zarządzania nieruchomościami, które pomagają właścicielom nieruchomości zarządzać ich nieruchomościami i zapewnić ich sprawne działanie, dzięki czemu codzienne zadania są bezstresowe.

DLACZEGO POTRZEBUJĘ APLIKACJI NA TO?

Pobieranie aplikacji zapewnia łatwy i wydajny sposób zarządzania swoją nieruchomością. Eksperci opracowujący aplikacje opracowali inteligentnie zaprojektowane, przyjazne dla użytkownika funkcje, aby spełnić określone wymagania. Dzięki głównym funkcjom możesz cyfrowo kontrolować wszystkie zadania jednym ruchem palca.

KLUCZOWE CECHY:

  • Zarządzaj najemcami
  • Miesięczne opłaty czynszowe
  • Zarządzanie narzędziami
  • Wycena czynszu
  • Raporty z kontroli nieruchomości
  • Coroczne testy bezpieczeństwa
  • Zarządzanie leasingiem
  • Drukuj roczne / miesięczne finanse podlegające opodatkowaniu.

ZARZĄDZAJ NAJEMCAMI I WYNAJEM

Jeśli chodzi o zarządzanie należnymi czynszami i najemcami, aplikacja nie może ułatwić, gdy próbuje! Przejdź do żądanej podsekcji, kliknij symbol i możesz natychmiast dodać nowych najemców, którzy zapisują swoje dane osobowe, takie jak numer telefonu i adres, a także datę przeprowadzki i koniec umowy. W przypadku wynajmu musisz jedynie wybrać nieruchomość z portfela, wprowadzić datę, opłatę za wynajem i prowizję za pośrednictwo, a zostaniesz posortowany. Oszczędza to dużo czasu i produktywności na dłuższą metę, więc nie śledzisz zaległych płatności ani szczegółów najemcy.

ŁATWE DO PODATKU

Wszyscy wiedzą, że sprawdzanie rocznych deklaracji podatkowych może być koszmarem, ale to tylko kolejny powód, dla którego ta aplikacja jest niezwykle korzystna. Możesz prowadzić własną księgowość, gdziekolwiek jesteś, rejestrując wszystkie swoje dochody i wydatki, kiedykolwiek i gdziekolwiek potrzebujesz, aby śledzić swoje konta. Na dłuższą metę będzie to bardziej korzystne dla księgowego, a nawet ciebie, jeśli zorganizujesz własną księgowość. W przyszłości możesz przeglądać raporty miesięczne i roczne za pomocą jednego dotknięcia i śledzić swoje podatki, abyś mógł łatwo uzyskać dostęp i wydrukować raport na koniec roku na swoją korzyść.

Ten sam format służy do rejestrowania wydatków. Wszystkie są zapisane w jednym miejscu. Możesz łatwo wprowadzić koszty nieruchomości poprzez indywidualne dane nieruchomości i zarejestrować ważne wydatki, takie jak nieoprocentowana hipoteka, hipoteka kapitałowa, naprawy, ubezpieczenie, sprzątanie i zaangażowani agenci itp.

DODATKOWE WSPARCIE

Dodatkową korzyścią jest to, że masz dedykowany zespół wsparcia, który może ci pomóc z pomocą techniczną i nietechniczną, której możesz potrzebować. Daje to pewność i pewność, że Twoje dane portfela znajdują się we właściwych rękach i że wszystkie informacje, do których masz dostęp i które są poufne, są uważane za poufne i od których żadne dane nie są udostępniane innym zarządcom nieruchomości.

Podsumowując, aplikacja Landlord Property Care to rewelacyjny, zaawansowany cyfrowo sposób zarządzania wszystkimi potrzebami biznesowymi z telefonu. Jest uważany za ścieżkę do przyszłości zarządzania nieruchomościami.

[ff id=”2″]