Skip to main content

Typowe i przeciętne więzi nigdy nie wychodzą z mody, szczególnie dla ludzi biznesu. Jeśli jednak chcesz pominąć wygląd, możesz urozmaicić wszystko za pomocą krawatów Ascot. W przypadku, gdy musisz nosić najlepszą odzież wieczorową, Ascots może nadać swoim ubraniom interesujący, stylowy akcent. Powodem, dla którego jest więcej mężczyzn noszących normalne krawaty, jest potrzeba spokoju i pewności siebie, aby uzyskać efekt. Tutaj musisz wiedzieć, jak połączyć Ascot z garniturem, aby w mgnieniu oka uzyskać elegancję i wyrafinowanie.

Krawaty Ascot były noszone zwłaszcza w XIX wieku, kiedy był to wielki sukces dla stypendystów. Jako świetna alternatywa dla kokardek i krawatów, możesz mieć charakterystyczny styl, nosząc ascot, który z łatwością pasuje do garnituru, który nosisz. Jest kilka rzeczy, których powinieneś nauczyć się, jeśli chcesz połączyć Ascot z garniturem. Najpierw powinieneś najpierw spojrzeć na materiał. Jeśli zdecydowałeś się użyć lekkiego garnituru na ten dzień, będziesz potrzebować jedwabnej ascot. Z drugiej strony, jeśli jest to ciężki kombinezon, weź kaszmirowy ascot, abyś mógł go łatwo zdjąć.

Kolory są następne. Zawsze najlepiej jest nie dopasowywać koloru Ascot do wybranego stroju. To byłby nudny rajd. Możesz wyczyścić zespół w dowolnym momencie za pomocą kolorowego krawata Ascot. Oznacza to, że musisz wybrać kontrastujące kolory, ponieważ wyróżnią Cię one. Na przykład, jeśli nosisz biały garnitur na określoną okazję, możesz wybrać ascot o jasnym i odważnym kolorze. Białe lub kremowe krawaty dobrze nadają się do ciemnych garniturów. Wtedy tępy garnitur dobrze pasowałby do jasnego koloru na szyję.

Oprócz łączenia Ascot z garniturem musisz także nauczyć się wiązać Ascot. Możesz mieć różne opcje, takie jak prosty krawat, prosty węzeł i tradycyjny węzeł. Jeśli masz problemy z nauką wiązania, możesz kupić wcześniej związaną Ascot. Niektóre z nich są wyposażone w paski na rzepy. Możesz także kupić szpilkę do klapy, aby utrzymać krawat Ascot na miejscu. W ten sposób dodajesz Zing do swoich ubrań. Nie należy jednak przesadzać, kupując zbyt krzykliwą szpilkę do krawata. Zamiast wyglądać elegancko tutaj, będziesz wyglądać absurdalnie. Umiejętność łączenia Ascot z garniturem jest dobrą ilustracją tego, jak możesz sam się stylizować i że naprawdę możesz ubierać się formalnie i modnie.

[ff id=”2″]