Skip to main content
Budownictwo

Misgenerating – nielegalny akt rozmnażania aniołów z ludźmi

By 20 marca 2020No Comments

Anioły, które rozmnażają się z kobietami. Szokujące objawienie, o którym trudno wspomnieć w Biblii, jest silnie przedstawione w księdze Enocha. „A aniołowie, dzieci niebios, zobaczyli ich i chcieli ich; i powiedzieli do siebie: Chodź, wybierzmy dla nas kobiety spośród córek mężczyzn i ojcujcie nam dzieci”. (1 Enoch 6: 2).

Półbogowie – mit czy rzeczywistość?

Jak to się mogło stać tuż przed nosem Boga? To nie do pomyślenia połączenie rasy aniołów z ludzkością! Jak tam twoje dzieci? Co się stało z tymi hybrydami? Czy jesteście półbogami mitologii greckiej? Dzieci bogów były rzeczywiście piękne; I były tak potężne, jak piękne. Dzięki pełnym aspiracjom i wyposażeniu ojców zostali zaszczyceni i otrzymali status boga i byli czczeni.

Każda kultura ma swoich bogów, których historia sięga czasów, gdy upadłe anioły rządziły światem. Istnieją setki starożytnych egipskich i greckich bogów: bogowie podziemi, bogowie płodności, bogowie świtu, bogowie ziemi, bogowie gwiazd – wszyscy wymagają kultu.

Słowo „kult” oznacza coś więcej niż tylko szacunek lub hołd. Uwielbienie niesie ze sobą znaczenie autorstwa. Upadłe anioły chciały, aby ludzkość widziała ich jako dawcę życia, podtrzymującego duszę, który wypełnia ziemię obfitością, powstrzymuje zło i udziela osobistych błogosławieństw i łaski. I tak starzy bogowie bali się i czcili. Byli postrzegani jako strażnicy i dawcy nadprzyrodzonych mocy.

Jedyny i prawdziwy Bóg, który stworzył dla siebie człowieka, walczył teraz o jego miłość. Zamiast po prostu kochać Boga, stworzenie Boże kocha wielu bogów, w tym siebie samego. Ten akt poszukiwania innych bogów na całe życie oznacza, że ​​jedyny prawdziwy Bóg, jako obcy, zostaje odłożony na bok. Prawda jest taka, że ​​wiemy w naszych sercach, że doszło do tego naruszenia.

Bóg przeklina półbogów, a anioły przysięgają zemstę

Upadłe anioły i ich dzieci rządziły ziemią. Plan Strażników polegał na rozprzestrzenianiu się po ziemi. Obiecali swoim lojalnym poddanym rozwój, władzę i życie wieczne. Umieszczali swoje słynne posągi w każdym zakątku świata, a tym, którzy przysięgali im wierność, pozwolono żyć.

Jeśli jest jedna rzecz, którą Bóg chce wypalić w naszych umysłach, to jest to, że On ma kontrolę. Na dowód tego Bóg zainicjował 6-etapowy plan osądzenia tych upadłych istot niebiańskich:

1) Bóg przeklął ich dzieci i zamienił je w groteskowe potworne istoty.

2) Bóg obrócił strażników przeciwko sobie i na ziemi wybuchły wojny aniołów.

3) Bóg zesłał potop za dni Noego, aby eksterminować rasę półbogów i ich ojców.

4) Bóg skazał duchy tych zmarłych buntowników na zamieszkiwanie na ziemi.

5) Bóg odciął im skrzydła, aby nie mogli uciec przed powodzią.

6) Bóg skazał tysiące upadłych aniołów, którzy spiskowali ze strażnikami na więzienia w podziemiach.

Co powiesz na anioły grożące zemstą na Bogu za zdeformowanie ich dzieci? Czy istnieje związek między drugą falą upadłych aniołów, która pojawiła się po powodzi, a dzisiejszą działalnością UFO? Co z tymi doniesieniami o kosmitach rozmnażających się z ludźmi? Jest coś, co pachnie historią, która się powtarza. A jeśli to prawda, czy jesteśmy w drodze na kolejny wielki koncert z Bogiem?

[ff id=”2″]