Skip to main content

Pakiet QuickBooks Enterprise Solutions rośnie. Oprócz podstawowych pakietów QuickBooks istnieją także inne produkty, takie jak QuickBooks Online i QuickBooks POS lub QuickBooks Point of Sale. Ale jak w przypadku każdej nowej technologii wprowadzanej, szczególnie w świecie biznesu, gdzie jest wiele recenzji i gdzie jest mało miejsca na błędy, ten pakiet rozwiązań dla przedsiębiorstw i jego inne produkty pomocnicze, takie jak QuickBooks POS, są narażone na różne nieporozumienia i Zaatakowane mity.

Aby w pełni skorzystać z tego systemu korporacyjnego, należy najpierw zniszczyć otaczające go mity. Oto niektóre z mitów, które uniemożliwiają wielu firmom czerpanie dużych korzyści z systemu QuickBooks Enterprise.

1. QuickBooks jest odpowiedni tylko dla małych firm.

To mit! Ten pakiet rozwiązań dla przedsiębiorstw jest szczególnie odpowiedni dla średnich firm. Chociaż może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych firmach, system wykazał zoptymalizowaną wydajność i najlepsze wyniki, gdy jest używany w środowiskach średniego zasięgu. Jest to idealny i obecnie numer jeden w systemie zarządzania finansami w większości firm zatrudniających od 20 do 500 pracowników. Funkcje i możliwości systemu QuickBooks Enterprise Solutions spełniają wymagania tych średnich, ale szybko rozwijających się firm.

1. QuickBooks to tylko oprogramowanie do zarządzania finansami. Nadal pracujesz.

To mit! To rozwiązanie biznesowe nie jest nazywane oprogramowaniem do zarządzania finansami QuickBooks i służy nie tylko do poprawy brzmienia produktu. Określa się to jako takie, ponieważ jest to ogólne rozwiązanie biznesowe, które można wykorzystać do usprawnienia procesów w firmie od punktu sprzedaży do nagrywania i wszystkiego pomiędzy.

I nie musisz wykonywać całej pracy. Ten pakiet korporacyjny może znacznie odciążyć twoje barki, ale system musi być utrzymywany, aktualizowany i obsługiwany. Najlepsze w QuickBooks jest jednak to, że podczas korzystania z oprogramowania można wyszukiwać usługi instalacji produktu, migrację danych, odzyskiwanie i tworzenie kopii zapasowych danych oraz różne inne usługi wsparcia. Możesz również skorzystać z outsourcingu porad biznesowych i księgowości. Usługi te są teraz oferowane przez całą sieć certyfikowanych dostawców Intuit.

1. Twoje istniejące aplikacje biznesowe staną się bezużyteczne.

To także mit! QuickBooks Enterprise Solutions może być najłatwiejszym dostępnym oprogramowaniem do zarządzania finansami. System łatwo dostosowuje się do istniejących praktyk biznesowych, bez konieczności dokonywania korekt. Twój pakiet QuickBooks Enterprise może z łatwością pomieścić przełączniki z innych aplikacji rynkowych, takich jak Sage MAS 90 lub Microsoft Great Plains. Wiele firm dokonało już takich przełączników, ponieważ aplikacje te są uważane za bardzo drogie i skomplikowane w porównaniu do ekonomicznego i zoptymalizowanego procesu oferowanego przez tę firmę.

1. QuickBooks Enterprise nie jest całkowicie bezpieczny.

Dla rozwijającej się średniej wielkości firmy bezpieczeństwo staje się jeszcze ważniejsze, ponieważ jej status i prognozy mogą decydować o kierunku firmy. W takiej sytuacji, gdy bezpieczeństwo jest decydujące, bezpieczeństwo często staje się decydującą różnicą. Wiele osób nie rozumie, że QuickBooks Enterprise Solutions nie jest całkowicie bezpieczny. Jest to jednak całkowicie błędne. W rzeczywistości QuickBooks Enterprise oferuje do 115 różnych uprawnień użytkowników, dzięki czemu możesz kontrolować każdy dostęp przyznany użytkownikom systemu. Te 115 uprawnień użytkownika stosuje się do różnych raportów, kont bankowych i innych działań finansowych firmy. QuickBooks Enterprise jest bardzo skrupulatnie bezpieczny.

1. QuickBooks Enterprise to oprogramowanie księgowe.

Jak już wyjaśniono, istnieje powód, dla którego ta firma nazywa się rozwiązaniem. Rozwiązuje wszystkie problemy biznesowe, oferując kompleksowe korzyści, dzięki którym wszystkie procesy biznesowe przebiegają sprawnie. Nie, QuickBooks Enterprise Solutions to nie tylko proste oprogramowanie księgowe, wykracza poza nie. Nie tylko rejestrowane są wpływy i wypływy pieniężne, ale również tworzone są sprawozdania finansowe. Twój pakiet QuickBooks Enterprise Solutions może zarządzać zapasami, zarządzać wypłatami, planować prace w terenie, monitorować pracowników, monitorować różne oddziały lub magazyny i tym podobne. Każdy centymetr Twojej firmy jest zrewolucjonizowany i łatwy.

[ff id=”2″]