Skip to main content
Budownictwo

MLM Disaster Recovery Series – Niepewność prowadzi do ujawnienia odpowiedzi

By 18 marca 2020No Comments

Tryb odzyskiwania po awarii MLM może nie zostać zidentyfikowany logicznie. W głębi duszy czujesz jednak, że coś jest nie tak z twoją nowo znalezioną szansą. Nie możesz położyć na tym palca, a twój umysł wciąż usiłuje opisać ten niepokój w tym, co ci powiedziano i czego doświadczyłeś ty i inni. Ludzie często zastanawiają się, czy mieli do czynienia z jednym czy więcej kłamstwami MLM. Przed wrzuceniem kapelusza lub przyklejeniem się bez rezultatów powinieneś poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się o jednym z linków sukcesu MLM, które zaczynają się od ciebie.

Czasem nierozwiązana niepewność, którą może doświadczyć tak wielu profesjonalnych sprzedawców sieci, może zostać zidentyfikowana i rozwiązana. Zdecydowana większość osób rozpoczynających działalność w firmie MLM robi to, ponieważ sprzedano ich marzenia i pomysł, że krok po kroku nauczysz się wszystkiego o tym biznesie. I oczywiście zarabiałbyś pieniądze na nauce.

Nie ma nic złego w podejściu do sprzedaży marzeń, polegającym na sponsorowaniu ludzi w potencjalnej firmie, i prawdą jest zarabianie podczas nauki. Oprócz dzielenia się błędnymi informacjami na temat braku informacji udostępnianych w dolnej linii, jest to frustrujące dla ciebie i twojej firmy.

Jeśli pamiętasz dzień rejestracji, możesz pamiętać, że najprawdopodobniej zostało to zrobione bez przeczytania umowy lub zdalnie, bez zrozumienia, w jaki sposób otrzymasz rekompensatę za poświęcony czas i wysiłek. Taktyka sprzedaży pozwalająca utrzymać cię jako perspektywę i marzyć o przyszłości dzięki dochodowi z dźwignią jest powszechną strategią. Jeśli nie wymieniono ważnych informacji, obawy są rozwiązywane z wyprzedzeniem, a wszelka wrażliwość, w nadziei, że uda ci się szybko zarobić pieniądze, zanim opadnie kurz, zostanie pomyślnie rozwiązana.

Koncentrując się na podstawach niezwiązanych z biznesem, wielu z nich prawdopodobnie zostanie pouczonych o tych samych rzeczach, które przyciągają ludzi o przekonaniach emocjonalnie naładowanych. Zostałeś poinformowany o linii produktów Blockbuster lub wyjątkowym produkcie Superstar. Bez wątpienia zostałeś poinformowany o wszystkich menedżerach w swojej firmie i ich niezależnym doświadczeniu w budowaniu lub zarządzaniu firmami w świecie korporacyjnym. Być może ich osobisty sukces z rodzinami, dziećmi, wnukami i ich urok podczas imprez firmowych

Po zapoznaniu się ze wszystkimi produktami i osobami, które założyły firmę, zostałeś poinformowany o głównych graczach – dystrybutorach, którzy budowali dynastie znikąd z ich skromnym pochodzeniem lub nawet tłem bardzo podobnym do twojego.

Ta dezinformacja utrzymuje potencjalną perspektywę reputacji i przyszłej własności skupioną na współpracy z ludźmi sukcesu, aby spełnić twoje marzenia. Podejście oldschoolowego MLM polegające na budowaniu relacji z potencjalnym loginem, które wykorzystuje reputację firmy i produktów, a nie szkolenie umiejętności budowania organizacji.

Kiedy tak się dzieje, zdecydowanie brzmi dobrze, tyle że ludzie do ciebie dołączają. Plan wynagrodzeń MLM lub model biznesowy konkretnej firmy marketingu sieciowego może bardzo dobrze działać przeciwko tobie lub sponsorowanym przez ciebie firmom. I to jest brakująca część, którą wiele osób odkrywa długo po zainwestowaniu pieniędzy, a zwłaszcza czasu.

Staje się to pytaniem bez odpowiedzi, które powoduje niepotrzebną niepewność.

Kilka miesięcy później coraz trudniej jest sprzedać swoje marzenia ludziom, gdy zrozumiesz, że brakuje części budowy organizacji marketingu sieciowego. Kiedy budujesz organizację ludzi, którzy identyfikują firmę i jej produkty, przeoczyłeś krytyczny aspekt swojej organizacji – ludzi.

A oto dwa ważne klucze:

1 – Nie wszyscy ludzie mogą zbudować organizację w oparciu o model biznesowy.

2 – Ludzie budują ludzi, a nie produkty i usługi.

Branża marketingu sieciowego jest największą branżą na świecie. Produkty i usługi związane z tymi firmami znacznie przewyższają podobne produkty dostępne na rynku. Jednak produkty, usługi i siedziba firmy nie wpływają na zachowanie dystrybutorów, którzy budują swoje organizacje z krwią potu i łez.

Zrozumienie tego kluczowego brakującego linku pozwala ludziom odkurzyć marzenia, aby się zregenerować i zmienić pozycję poprzez znakowanie i promowanie ludzi, którzy nie są ich firmą i ich produktami. Jest to prosta zmiana myślenia, gdy odkryjesz, że brakujące części, o których istnieniu wiedziałeś, zostały zidentyfikowane i doświadczasz tego ah-huh momentu.

Dowiedz się o branży marketingu sieciowego i naucz się umiejętności naszego zespołu do budowania biznesu. Rozpocznij odzyskiwanie po awarii i stań się częścią ogólnej, bezpłatnej społeczności sukcesu MLM, aby zbudować swoje imperium MLM i dowiedzieć się, jak skorzystać z bolesnej niepewności dzięki odpowiedziom i rozwiązaniom na Twoją korzyść.

Strzała Rhonda

http://rhondapfeil.com

[ff id=”2″]