Skip to main content
Motoryzacja

MLM Fortune jest kontynuacją

By 18 marca 2020No Comments

W poprzednich artykułach rozmawialiśmy o budowie solidnego rurociągu. Twój rurociąg to system, który przekazujesz swoim potencjalnym klientom w celu ustalenia, czy są zainteresowani Twoją firmą i chcą współpracować z Twoją firmą MLM w celu uzyskania dodatkowego lub ostatecznego poziomu dochodów z kariery.

Stworzenie solidnego dochodu na poziomie sieci w marketingu sieciowym polega na uzyskaniu propozycji biznesowej wystarczającej liczby osób, aby zbudować zespół i zyskać rozpęd. To wymaga trochę praktyki, trochę umiejętności, a niektóre dopiero zaczynają. Ćwiczenia są nadal idealne i musisz zaakceptować fakt, że podpisanie umowy dystrybucyjnej jeszcze nie czyni Cię profesjonalistą. Robi to ciężka praca, nauka i doskonalenie.

Jeśli zaangażujesz tych ludzi w przygotowaniu, powinieneś mieć ludzi na różnych etapach swojej propozycji biznesowej przez cały czas. Pierwszym krokiem jest poproszenie ich, aby spojrzeli, następnym krokiem jest ustalenie czasu, aby oddzwonić i dowiedzieć się, co myślą. Oto kluczowa zasada, której NIGDY nie należy łamać: NIGDY – NIGDY nie zamierzamy zostawiać kontaktu z potencjalnym klientem bez następnej wizyty.

Jest to biznes, profesjonalista i stwarza oczekiwania – dla Ciebie i dla nich. Zbyt często ludzie boją się działać. Przez lata słyszeliśmy wszystkie powody: strach przed odrzuceniem, strach, że powiedzą „nie”, strach, że myślą, że oszalałeś lub nienawidzą twojej firmy lub twoich produktów. Wszyscy to słyszeliśmy, wszystko widzieliśmy, wszyscy sami to odczuwaliśmy.

Musisz poczuć strach i nadal to robić. Ważne jest, aby zrozumieć, że cokolwiek zdecydują, nie ma z tobą nic wspólnego. Nic Chodzi o nich, czas i miejsce ich życia oraz trajektorię finansową. Uczymy się mentalności dyrektora generalnego i to naprawdę pomaga przezwyciężyć niektóre z tych obaw, ucząc cię.

Jednak nigdy się nie dowiesz, jeśli nie podejmiesz dalszych działań. Nigdy nie zdobędziesz partnerów biznesowych, jeśli nie będziesz działać. Musisz to zrobić z łaską i cierpliwością i zrozumieć, że czas jest inny dla każdego.

Ludzie będą obiecać, że będą oglądać i nie będą się do tego zbliżać. Ludzie będą oglądać i chcą więcej informacji. Ludzie będą mieli pytania. Czasami kontynuacja może trwać kilka dni, a czasem nawet tygodni i miesięcy. Musisz polubić ten proces i pozwolić mu poświęcić czas.

Powinieneś jednak zadawać pytania, które doprowadzą ludzi do punktu decyzyjnego. Bądź bardzo szczery. Zadaj bezpośrednie pytania: czy miałeś okazję obejrzeć? Co sprawiło, że zobaczyłeś? Czy to coś, co możesz zobaczyć? Jakie inne informacje mogłyby pomóc w podjęciu decyzji?

To są świetne pytania uzupełniające, które pomogą ci kontrolować rozmowę. Odrzuć prośbę o zostanie klientem, jeśli nie postrzegają siebie jako partnera biznesowego.

Oto nasze przełomowe pytanie – działa świetnie – czy dobrze byłoby, gdybym skontaktował się z tobą później – kilka miesięcy, może w (podłącz tutaj w następnym sezonie tutaj), aby sprawdzić, czy coś się dla ciebie zmieniło? Prawie wszyscy mówią TAK, co oznacza, że ​​drzwi są nadal otwarte.

Dlaczego to pytanie zmienia grę? Ponieważ prawie wszyscy mówią tak, a to oznacza, że ​​nie są bezinteresowni, oznacza to, że NIE mówią TERAZ. To daje światu dobro na dwa główne sposoby: daje ci kogoś, kto w ciągu 3 miesięcy podejmie dalsze kroki w przygotowaniu, kto już przejrzał informacje.

Być może, co ważniejsze, zatrzymuje mentalne gadanie o tym, jak powinieneś / mogłaś zrobić to inaczej i jak myślą, że to szalony pomysł i wszystkie rzeczy, które sprawiają, że zadajesz sobie pytanie. Zamiast tego zdajesz sobie sprawę, że NIE myślą o rzeczach, o które tak się martwisz. Daje to więcej pewności siebie i zwiększając pewność siebie, możesz rozwinąć swoje konto bankowe.

[ff id=”3″]