Skip to main content

Więź władzy istnieje już od kilku dziesięcioleci, ale nadal trudno jest znaleźć dokładną definicję tego terminu. Zgodnie z ogólną zgodą, krawat mocy jest tradycyjnie postrzegany jako jeden kolor i tradycyjnie nosi się go w garniturze.

Więź władzy jest zwykle związana ze światem korporacyjnym i oczywiście oznacza władzę, a przewoźnik ma pewność i zdolność do osiągnięcia swoich celów oraz że wymaga szacunku od współpracowników i partnerów biznesowych.

Nosiciel zwykle kojarzy się z wyborem solidnego, jednolitego koloru krawata, a ten kolor jest często czerwony, kolor symbolizujący odwagę, pasję, a czasem agresję. Często pojawiają się inne jednolite kolory, które mogą być niebieskie, żółte, złote, a nawet różowe, kolory są często uderzające, szczególnie gdy są noszone z białą koszulą. Proste i subtelne wzory mogą być do zaakceptowania, ale jasne kolory lub odważne wzory i nowości są zdecydowanie wykluczone.

Po ustaleniu, że więzy mocy są zwykle solidnymi, przyciągającymi wzrok kolorami, należy odpowiedzieć na pytanie, czy sam krawat umożliwia noszenie i czy dana osoba jest bardziej pozytywna i pewna siebie w pewnych sytuacjach, nosząc pewien rodzaj krawata.

Kiedy spotykasz kogoś po raz pierwszy, krawat jest jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz, a ponieważ krawat jest zwykle związany z biznesem, pierwsze wrażenia są zawsze ważne. Czy inni będą zachwyceni twoim krawatem, ponieważ sprawi, że wyróżnisz się z tłumu, pozostawi trwałe wrażenie lub pomoże ci zrobić dynamiczną prezentację lub udzielić idealnego wywiadu?

Mówiono, że przywódcy polityczni i prezydenci mają powiązania władzy; Ronald Regan był jednym z pierwszych w latach 80., a ostatnio George’em Bushem i Barackiem Obamą. W świecie biznesu Donald Trump często go nosi, podczas gdy prawdopodobnie głupio byłoby sugerować, że ci ludzie osiągnęli tak wysokie wyżyny z powodu noszonych przez nich więzi, że istnieje możliwość, że pomogli, i być może podprogowe przesłanie o znaczeniu , Władza i władza.

Koszula, krawat i garnitur zawsze stanowiły przesłanie o znaczeniu i że poważnie podchodzisz do swoich obowiązków. Kiedy przychodzisz na ważne spotkanie biznesowe w odpowiednim ubraniu, silna pozytywna wiadomość jest wysyłana do innych, w przeciwieństwie do efektu noszenia koszulki, dżinsów i trampek

Kiedy nosisz krawat mocy, teoretycznie stajesz się bardziej pewny siebie, potężny i masz większy wpływ i wpływ na bliźnich, lub po prostu pewne typy więzi są powiązane z potężnymi i wpływowymi ludźmi. Jeśli jeszcze go nie nosiłeś, zalecamy przynajmniej spróbować go sam i przekonać się, czy poczujesz siłę.

[ff id=”2″]