Skip to main content

Prawdopodobnie najważniejszym dodatkiem do męskiej garderoby jest koszulka. Jest tak wiele stylów, że trudno jest dokładnie wiedzieć, do czego dążyć przy zakupie męskiej koszulki. Tutaj omawiamy kilka wskazówek i wskazówek dotyczących stylu koszulki, które pomogą mężczyznom zrozumieć, jakie powody należy wziąć pod uwagę przy zakupie tego konkretnego ubrania.

Przyjrzymy się podstawowemu kształtowi koszulek i pomożemy Ci zdecydować, jak wybrać styl odpowiadający Twojemu szczególnemu gustowi. Przy prawidłowym noszeniu koszulka może uzupełnić strój, co stanowi różnicę między dobrym a doskonałym wyglądem. W nowoczesnych społeczeństwach dobrze wygląda dzień, a koszulka pomaga poczuć się bezpiecznie i stylowo w ubraniu, które nosisz.

Istnieje wiele różnych rodzajów koszulek, ale męskie koszulki można z grubsza podzielić na trzy grupy:

Po pierwsze, najnowszym geek-modowym wyborem t-shirtów jest odmiana Granddad lub Y-Neck. Te zworki często mają dwa lub trzy guziki, które spływają z szyi w kształcie litery V. Alternatywnie można je po prostu złożyć. Jest to świetny wybór dla mężczyzn, którzy lubią warstwowy wygląd, ponieważ guziki można otworzyć, aby odsłonić kamizelkę lub krawat. Ten styl koszulki jest zwykle noszony tylko przez mężczyzn, którzy są bardzo pewni swojego stylu.

Po drugie, dekolt w kształcie litery V, mają głęboki dekolt, który kończy się w kształcie litery V tuż nad klatką piersiową. Są niezwykle modne, ale należy zachować ostrożność: jeśli jesteś nowy w świecie mody, wybierz skok płaski. głębsze szyje są rezerwą bardziej doświadczonych modnych mężczyzn. Ten rodzaj męskiej koszulki jest również idealny do nakładania warstw.

Po trzecie, szyja załogi – ten rodzaj koszulki jest znacznie bardziej klasyczny niż dwa powyższe przykłady, są niezwykle popularne i bez wątpienia posiadasz je sam. Można je nosić idealnie pod wszystkimi rodzajami swetrów i są dostępne w różnych kolorach. Jest to preferowany styl t-shirtów z graficznymi koszulkami i pasuje do dżinsów. Te koszulki są prawdopodobnie najbardziej swobodną z trzech grup.

Techniki stylizacji różnią się w zależności od twojej osobowości i nastroju. Koszulki męskie są wyjątkowe w świecie mody, ponieważ można je wykorzystać jako podstawę do zaprojektowania całego stroju lub po prostu uzupełnić w tle. Kolorowa koszulka lub koszulka z nadrukiem graficznym może sprawić, że nawet najbardziej nudne stroje będą interesujące. Jeśli jednak wybierzesz jasną / graficzną koszulkę, powinieneś ustawić ją jako środek ubrań i nigdy nie „angażować” swojego wyglądu do tego stopnia, że ​​wydajesz się być rodzajem podróżującego cyrku. Zasadniczo: jedno skupienie na strój.

[ff id=”2″]