Skip to main content

Krawaty to nie tylko kolejny dodatek dla mężczyzn. Są to bardzo cenne dobra i często wymagają skomplikowanej i starannej opieki i uwagi. Wymagają starannej konserwacji, a ich czyszczenie wymaga również właściwego wykonania.

Krawaty w kolorze kremowym to klasyczne krawaty, takie jak krawaty jedwabno-czarne, a także mają tendencję do plamienia (i z mojego doświadczenia wynika, że ​​krawaty w kolorze kremowym mają niezachwiany talent do przyciągania plam spaghetti). Każdy kolor jest bardzo dobrze widoczny dzięki kremowemu krawatowi ze względu na jego bardzo jasny kolor. Jeśli zawsze czujesz się znudzony, kiedy nosisz czarne krawaty, możesz w każdej chwili zrezygnować z tego „emo-funka” i nosić kremowy krawat, który jest również idealny na oficjalne okazje. Jest to prawdopodobnie najlepsza alternatywa, jaką możesz mieć z jedwabno-czarnych krawatów. W rzeczywistości wesela często wymagają noszenia przez pana młodego kremowego krawata, ponieważ nie przytłacza to białej sukienki, którą ma na sobie panna młoda. Krawaty w kolorze kremowym nadają się również na imprezy formalne, takie jak kość słoniowa i szampan.

Istnieje milion powodów, dla których powinieneś dołączyć kremowy krawat do swoich podstawowych elementów garderoby. Mój najlepszy przyjaciel niedawno zadzwonił do mnie w sprawie nagłego wypadku. Miał wziąć udział w bardzo ważnym spotkaniu biznesowym za kilka minut i wydaje się, że nie ma jedwabno-czarnego krawata. Zadzwonił do mnie i poprosił o radę: jaki krawat powinien nosić? Zapytałem go, czy ma w szafie kremowy krawat, a kiedy usłyszałem, jak mówi „tak”, natychmiast poinstruowałem go, aby go założył. Wyglądało świetnie dla niego i pomyślałem, że kremowe krawaty mogą zagwarantować udaną noc lub spotkanie, nawet jeśli się spieszysz lub nie.

Kiedy znajdziesz czas, uporządkuj wszystkie swoje więzi w szafie. Może to poważnie pomóc Ci wybrać idealny krawat, ponieważ jeśli musisz wybrać jeden, możesz łatwo wybrać z kolekcji bez konieczności przewracania szafy na zewnątrz i na zewnątrz. Umieść krawaty, które nosisz na co dzień do pracy z jednej strony, a „krawaty specjalne na specjalne dni” z drugiej. Możesz również zachować swoje krawaty w zależności od koloru. Cokolwiek wybierzesz, możesz mieć pewność, że łatwiej będzie ci znaleźć krawat i jaki kolor będziesz nosić.

Krawaty w kolorze kremowym są bardzo łatwe w utrzymaniu i zarządzaniu – pod warunkiem, że wiesz, ile musisz za nie zapłacić. Jeśli poplamisz swój kremowy krawat, możesz zrobić wiele rzeczy. Po pierwsze: nigdy nie szoruj ani nie pocieraj zabarwionej części krawata. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele odplamiaczy, które można wykorzystać do łatwego usuwania plam z odzieży. Krawaty to ogromna inwestycja i musisz się nimi jak najwięcej zająć. Powinieneś wiedzieć lepiej, że za drugim razem zwracasz uwagę nie tylko na to, co jesz, ale także na kremowy krawat.

[ff id=”2″]