Skip to main content

W przeciwieństwie do kobiet mężczyźni rzadko się przebierają. Nie możesz ich winić. Istnieje znane pojęcie lub przekonanie, że mężczyźni powinni się przebierać, aby zaimponować kobietom, nic więcej i nic mniej. Tylko z tego powodu mężczyźni lubią nosić proste koszule i dżinsy. Mężczyźni są w ciągłym ruchu ze swoją garderobą, a jeśli widzisz, że chłopcy są tak formalni, może to oznaczać, że pracują w korporacyjnym świecie.

Dla mężczyzny dość łatwo jest wyglądać formalnie i wyrafinowanie. Wszystko, co musi zrobić, to chrupiąca koszulka polo, odpowiednio zawiązany krawat, ładne spodnie, a ostatnia to garnitur. Zauważysz, że rękawy koszulki polo są zwykle dłuższe niż rękawy zakładanego garnituru. Na tej części – części nadgarstka – widać dwie dziurki na guziki bez guzików. Są to części zwane mankietami łączącymi, mankietami francuskimi, mankietami podwójnymi lub mankietami pojedynczymi. Mankiety są tradycyjnie związane z akcesorium zwanym spinkami do mankietów. Jak sama nazwa wskazuje, jego szczególnym celem jest „połączenie” dwóch mankietów. Składa się z dwóch części: (1) dwóch ścian, które są zawsze widoczne. Ta część jest zwykle wygrawerowana z różnymi wzorami; oraz (2) słupek, który znajduje się na środku powierzchni i służy jako mechanizm łączący dla obu.

Spinki do mankietów to wyrafinowane akcesoria. Od razu dowiesz się, czy mężczyzna jest wystarczająco wyrafinowany w rodzaju akcesoriów, jakie ma na sobie. Spinki do mankietów są „mechanizmem definiującym”, który nie tylko uosabia osobowość użytkownika, ale także klasę i elegancję, które towarzyszą spinkom do mankietów. Jeśli chcesz dowiedzieć się o różnych typach spinki do mankietów, czytaj dalej:

1. Przepchnij spinki do mankietów. Ten szczególny typ spinki do mankietów ma często okrągły lub okrągły koniec. Okrągłe końce to część, która jest zwykle przepychana przez podwójne mankiety lub dziurkę. Są one dość łatwe w użyciu, ale spinki do mankietów łatwo odpadają, więc nie zaleca się noszenia ich na imprezie, gdzie jest dużo tańca.

2. Przyciągaj spinki do mankietów. Nazwa mówi wszystko: te spinki do mankietów mają dwie połączone ze sobą twarze. Jeśli chcesz nosić tego rodzaju spinki do mankietów, wystarczy włożyć link do mankietu i zamknąć. Gotowe! Jest to również dość łatwe w użyciu, ale zawsze istnieje ryzyko, że spinki do mankietów ześlizgną się i uszkodzą mankiety.

3. Spinki do mankietów. Okrągły pasek charakterystyczny dla przelotowych spinki do mankietów został zastąpiony łańcuchem. Łańcuch ten zastępuje następnie słupek i umożliwia zawieszenie na nim innych rodzajów akcesoriów.

4. Spinki do mankietów z tyłu. Ten spinki do mankietów jest wyjątkowy, ponieważ słupek jest zastąpiony obrotowym prętem, który blokuje spinki do mankietów, gdy tylko zostaną włożone do dziurki.

5. Spinki do mankietów o dwóch twarzach. Jest to znany jako najbardziej formalny typ spinki do mankietów, ponieważ dwie twarze mają podobny wygląd i są połączone okrągłym prętem zwanym słupkiem.

[ff id=”2″]