Skip to main content

Kiedy zaczynasz swoją drogę do sukcesu, weź udział w ubieganiu się o rozmowę kwalifikacyjną, rozmowę o pracę lub inne stanowisko kierownicze.

Ubierz się, by zaimponować – W naszym społeczeństwie jest wiele wspaniałych możliwości dla nastoletnich dziewcząt. Istnieje jednak WIĘCEJ wykwalifikowanych nastoletnich dziewcząt, które chętnie wystąpią i skorzystają z tych możliwości. Możesz spełniać kwalifikacje, ale twoje ubrania mogą stanowić różnicę między pracą a marzeniem.

Rozmowa kwalifikacyjna lub prezentacja to nie czas na przebieranki jak „wszyscy”. Trzymaj się dress code i ubieraj lepiej niż się spodziewałem i nigdy nie mniej niż to wymagane. Pamiętaj, że opatrunek, aby zaimponować, nie oznacza przebierania się w sposób, który zwraca uwagę na twoje właściwości fizyczne. Może to zrujnować twoje szanse na rozważenie, nawet jeśli jesteś najlepiej wykwalifikowanym kandydatem.

Uśmiechnij się – Uśmiech to duża część twojej sukienki. To wisienka na torcie, WOW! czynnik. Jeśli masz idealny strój i potrafisz powiedzieć właściwe rzeczy, nadal jesteś w połowie ubrany bez uśmiechu.

Proszę zrozumieć różnicę między uśmiechem a chichotem. Uśmiech to miła twarz i spokój firmy. Giggling przybrał zabawną minę, której towarzyszył śmiech i całkowicie niekontrolowany język ciała. Przyjemny uśmiech to akceptowalny i końcowy akcent twojej sukienki dla sukcesu.

Ubiegając się o stanowisko lub pracę, ubierz się w skromną, profesjonalną odzież.

Skromny – wolność samooceny lub próżności; szacunek dla ubrania, mowy lub zachowania

Professional – wykazywać się uprzejmym, sumiennym i zwykle biznesowym sposobem

Odzież – odzież

Innymi słowy, ubierz się w godną szacunku odzież, która pasuje do pracy lub zawodu, który wybrałeś.

Aby zapoznać się z obowiązkami i zakazami nastoletnich dziewcząt, które ubierają się na sukces, sprawdź Afro Puffs i Ponytails

[ff id=”3″]