Skip to main content
Budownictwo

Nieustrukturyzowane przetwarzanie

By 13 marca 2020No Comments

Ja, Lisa Delaney, lat 43, mam uszkodzenie mózgu z powodu błędu medycznego z 1984 roku, który spowodował udar podczas operacji. Szpital zgodził się na osiedlenie się w ustrukturyzowanej osadzie nadzorowanej przez konserwatorium okręgowe.

Delaney wkrótce poślubił Terry’ego, który przejął oranżerię osady i udzielił pożyczek przeciwko osadzie, co stanowi równowartość około 350 000 USD. Minęło dużo czasu, zanim wszystkie pieniądze zniknęły. Zgodnie z tym Me & # 39; W postępowaniu cywilnym Lisy wykorzystano pieniądze z pożyczki na zakup „substancji kontrolowanych, nielegalnych narkotyków, biżuterii, alkoholu i innych przedmiotów niezwiązanych z działalnością gospodarczą”. Oczywiście Delaney pozywa 10 milionów karnych szkód.

Dużo czasu, energii i wysiłku włożono w budowę osady w najlepszym interesie Lisy i zbyt łatwo było ją cofnąć. Czy powinniśmy rozważyć uczynienie osad „niestrukturalnymi”? Istnieją pewne obawy, że firmy faktoringowe lub wypłaty wykorzystują klientów i wymieniają dużą część swoich rachunków za znacznie niższą zryczałtowaną opłatę.

W przypadku Lisy sensowne jest podjęcie większej liczby środków ochronnych w celu ochrony jej praw i interesów w jej ugodzie, szczególnie z powodu urazu mózgu. Powinniśmy starać się chronić nieletnich, seniorów i zwycięzców osiedli niepełnosprawnych lub rannych. Wszyscy inni mają dostęp do zasobów i informacji umożliwiających podejmowanie najlepszych decyzji i powinni mieć prawo wyboru tego, czego chcą. Osobiście znam przypadki, w których wypłata ratowała życie, spełniała marzenia i była absolutnie pozytywna. Osobiście zdaję sobie również sprawę z sytuacji, w których klienci płacili rachunki i była to absolutnie zła decyzja. Zawarcie ugody wydaje się wielką amerykańską wolnością, ale nie musi być moralnie nijakie, jak w przypadku Delaney.

[ff id=”2″]