Skip to main content

Turkusowy to kolor, który ma zielonkawy odcień w połączeniu z niebieskim, a niektórzy opisują go jako ciemną wersję turkusu. Ogólnie jednak kolor ma dwa proporcjonalnie połączone atrybuty: zielony i niebieski. Noszenie turkusowych krawatów jest na ogół wyborem, ponieważ decydujesz, jaki rodzaj mody uważasz za swój, pod warunkiem, że pokazuje, jak się czujesz i jaki obraz chcesz reprezentować, to już jest częścią tego trendu. Najlepszym sposobem, aby zacząć wybierać swoją modę, jest spojrzenie na cerę i ogólną budowę ciała, abyś mógł w pełni spersonalizować swoje ubrania. Cóż, jeśli chcesz dopasować turkusowe jedwabne krawaty do reszty swojej mody, to w zasadzie to samo. Jeśli chcesz osiągnąć klasyczny i konserwatywny cel, szaro-węgiel w garniturze i biel w koszuli to najlepsze kolory dla turkusu.

Naprawdę nie ma żadnych poważnych ograniczeń dotyczących sposobu noszenia jedwabnego krawata w turkusowym kolorze, ale jedną z najbardziej podstawowych rzeczy jest to, czy krawat jest wzorzysty, a nie koszula we wzorzyste paski i odwrotnie. Istnieje powód, dla którego istnieje coś takiego jak miksowanie i dopasowywanie, i ma on dać ci fundament, na którym możesz zobaczyć, które idealnie pasują do siebie. Możesz eksperymentować z kolorami i stylami, ale nie do przesady. Turkusowe krawaty oznaczają chłód i świeżość dzięki kombinacji kolorów. Jest bardzo podobny do koloru oceanu, gdy woda idzie zbyt głęboko tam, gdzie niebieski styka się z zielenią. Powinieneś połączyć go z jasnymi koszulami i ciemnymi garniturami, takimi jak granat lub szaroczarna. Możesz wybrać bardzo jasne różowe koszule, jasnożółte i białe, jeśli chcesz wyglądać bardzo profesjonalnie, ale stylowo i modnie.

Jeśli nie masz pewności, jak założyć i dopasować krawat w kolorze morskim, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby popsuć się kolorami przed lustrem, aby mieć przegląd swojego wyglądu. Twój krawat służy wyłącznie poprawie i ożywieniu nudnej odzieży. Nie powinna walczyć o uwagę, ale uzupełniać te, na których już jesteś. To jest powód, dla którego krawat jest zwykle noszony po założeniu koszuli. Dzieje się tak, ponieważ Twój krawat działa jak estetyczny dodatek, który sprawi, że Twój ogólny wygląd będzie najlepszy. Nawet jeśli nie jesteś osobą dbającą o modę, możesz nadal dobrze wyglądać i dać wrażenie swoim współpracownikom, przełożonym, a nawet randce.

Dopasowując krawat, należy przemyśleć trzy podstawowe rzeczy: kolor, wygląd i osobowość. Większość ludzi zna już te podstawowe informacje, ale tak naprawdę nie wiedzą, jak grać z odcieniami i wzorami i upewnić się, że idealnie pasują do Twojej osobowości. Pamiętaj, że nieuniknione jest, aby ludzie oznaczali cię, twoje ubrania i twoje zachowanie. Najgorszą rzeczą, na jaką wyglądałbyś, jeśli niewłaściwie dopasujesz kolory, jest zostać klaunem. Jeśli przejrzysz schemat kolorów i znajdziesz odpowiedni, możesz łatwo nauczyć się, jak nosić krawat i dopasować garnitury i koszule.

[ff id=”2″]