Skip to main content

Znasz zasadę na Dzień Świętego Patryka: noś zielony, w przeciwnym razie zostaniesz ściśnięty. Ale to nie znaczy, że musisz wyglądać krzykliwie, ubierać się jak goblin lub nosić zieloną koszulkę z napisem „Pocałuj mnie, jestem Irlandczykiem”. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami od ekspertów ze szkoły mody, a będziesz naprawdę wyglądać stylowo, gdy nosisz zielony.

Wybierz odpowiedni odcień zieleni. Większość ludzi nie wygląda dobrze w jasnej Kelly Green. Na szczęście istnieją nieskończone odmiany kolorów, które są bardziej pochlebne. Na przykład oliwki i khaki to o wiele bardziej stonowane odcienie, które większość ludzi może osiągnąć. A chartreuse, turkusowy, turkusowy i jabłkowo-zielony to gorące odcienie, które urozmaicą Twoją garderobę po Dniu Świętego Patryka.

Obrób zielony na wydrukach. Inną opcją, jak zalecają eksperci z college’u modowego, aby uwzględnić zielony w garderobie, są nadruki, takie jak kwiaty, paski i pledy. W końcu nikt nie powiedział, że musisz nosić jednolity zielony kolor. Jeśli zieleń jest częścią ogólnego wzoru, możesz zanurzyć się w duchu Świętego Patty, nie mówiąc światu, że jesteś ubrany na imprezę tematyczną.

Warstwa z zielonym. Zamiast myśleć o całej zielonej garderobie, uczyń jedną z warstw zieloną, np. Na przykład koszulka, para skarpet, które wyglądają pod twoimi spodniami, krawat lub szalik. Ta strategia jest szczególnie pomocna, jeśli pracujesz w konserwatywnym środowisku lub nosisz mundur i nie chcesz zwracać uwagi na zieleń.

Wyposaż w zielony. Nawet jeśli twoje ubranie nie jest zielone, możesz świętować Dzień Świętego Patryka dzięki zielonej biżuterii. Jadeitowa bransoletka, naszyjnik z zielonego turkusowego kamienia lub szmaragdowy pierścionek (zwłaszcza jeśli jest to pierścień Claddagh) przyniesie szczęście Irlandczykom.

Stań się zielony jak w przyjaznym dla środowiska. Najmodniejszym trendem jest projektowanie mody zielonej, więc w Dzień Świętego Patryka zawsze możesz być o krok przed modą, nosząc odzież przyjazną dla środowiska. Podczas gdy odzież jest wykonana z tkanin organicznych lub na miejscu przy użyciu praktyk sprawiedliwego handlu, są one uważane za przyjazne dla środowiska, podobnie jak znaleziska z drugiej ręki lub stare ubrania, które były używane do innych celów lub wzbogacone wstążkami, koralikami i ozdobami.

A co się stanie, jeśli ktoś nie zauważy twoich modnych zielonych ubrań i nadal cię szczypi? Cóż, to jest fajna część. Możesz je uszczypnąć.

[ff id=”2″]