Skip to main content

Najpopularniejszymi typami urządzeń i sprzętu szpiegowskiego są urządzenia rejestrujące, takie jak kamery wideo i nagrywarki audio. Teraz, gdy wszystko zostało zdigitalizowane, można uczynić te urządzenia bardzo małymi. Tak małe, że teraz o wiele łatwiej jest ukryć kamerę wideo lub dyktafon, gdzie nie można jej zobaczyć.

Pomimo swoich rozmiarów nowa generacja monitorów jest znacznie wydajniejsza, wszechstronna i opłacalna niż cokolwiek, co kupiłeś dziesięć lat temu. To naprawdę dość otwierające oczy, aby odwiedzić internetowy sklep szpiegowski i zobaczyć wszystkie różne urządzenia szpiegowskie dostępne do nadzoru.

Jednym z najczęstszych zastosowań urządzeń do nadzoru jest to, że właściciele firm lub kierownicy mają na oku personel. Często zdarza się, że pracownicy spędzają czas na działalności pozabiznesowej, a nawet kradzieży z kasy. Nie ma łatwiejszego ani łatwiejszego sposobu kontrolowania pracowników niż mały system ukrytej kamery wideo.

Innym popularnym zastosowaniem jest to, że połowa pary szpieguje drugą. Zwykły powód ma związek z seksem, pieniędzmi lub jednym i drugim. Istnieją również urządzenia monitorujące, które mają pilnować dzieci. Ukrywanie „kamery dla niani” w niepozornym miejscu jest powszechnym sposobem zapewnienia, że ​​niania lub opiekunka wykona swoją pracę prawidłowo. Zapewnienie dziecku urządzenia śledzącego jest bardzo łatwym sposobem, aby mieć je na oku.

Istnieją wszystkie typy i rozmiary urządzeń szpiegowskich, a różne typy urządzeń są lepsze niż inne w różnych sytuacjach. Zwykle chcesz, aby szpiegostwo pozostało ukryte. Dlatego najlepszy sprzęt do nadzoru jest często niewielki i niepozorny. Na przykład nadzór wideo jest znacznie bardziej skuteczny, jeśli kamera jest ukryta w strategicznej lokalizacji.

Prawdopodobnie będziesz zaskoczony, jak małe są dzisiejsze kamery szpiegowskie [http://www.active-spy-shop.co.uk/mini-spy-cameras-8-c.asp] może być. Te małe aparaty są dostępne zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej. Urządzenia przewodowe można podłączyć bezpośrednio do monitora telewizyjnego lub magnetowidu, a kable ostrożnie schować, aby uniknąć podejrzeń.

Bezprzewodowe kamery wideo mają wbudowane baterie do zasilania i małe nadajniki do wysyłania zdjęć i dźwięku do pobliskiej cyfrowej nagrywarki. Kamery te można ukryć w różnych przedmiotach codziennego użytku, takich jak długopis, klamra do paska dla mężczyzn, tarcza zegarka, zegarek, a nawet specjalna puszka odświeżacza powietrza lub kremu do golenia.

Innym przydatnym urządzeniem do szpiegowania współmałżonka jest dyktafon telefoniczny. Istnieją klasyczne błędy telefonu, które wychwytują i nagrywają głos na jednym końcu rozmowy. Są też urządzenia, które można podłączyć bezpośrednio do linii telefonicznej i nagrywać oba końce rozmowy.

Dzięki zdalnym rejestratorom audio możesz także słuchać rozmów, które odbywają się od kilku metrów do tysięcy kilometrów.

Urządzenia śledzące to kolejne przydatne urządzenie szpiegowskie. Nie tylko zapewniają świetny sposób na śledzenie własności, ale mogą także ratować życie. Na przykład możesz kazać swojemu dziecku nosić takie, w którym nie jest łatwo go znaleźć.

Małe urządzenia śledzące można również montować poza miejscem w samochodach, łodziach, ciężarówkach, bagażu lub paczkach. Połączone urządzenie do śledzenia i słuchania i nagrywania dźwięku jest szczególnie przydatne do ochrony pojazdów. Nowsze jednostki są na tyle małe, że można je schować w najbardziej niepozornych miejscach, ale wystarczająco mocne, aby utrzymać pojazd w zasięgu uderzenia.

[ff id=”2″]