Skip to main content

W ubiegłym roku wiele osób wysłało do nas e-maila na temat 7/7/07 (7 lipca 2007 r.) Z pytaniem, czy jest to specjalna data z powodu wszystkich siedmiu. Zostaliśmy zacytowani w trzech oddzielnych artykułach w amerykańskiej gazecie w dniu 07.07.07.

Być może zawiedliśmy niektórych ludzi w naszej perspektywie z 7 lipca 2007 r., Ponieważ nie uważamy tej daty za wyjątkową, o czym świadczą towarzyszące jej szczegółowe wzorce numeracji.

Chociaż rok 2007 zawiera siedem, nie jest to tylko siedem wibracji: 2 + 0 + 0 + 7 = 9. Tak więc data to 7-7-9. Również 9 i 2000 z 2007 r. Przewyższają 7.

Sposób na znalezienie głównej mistycznej wibracji liczby wielocyfrowej polega na dodaniu ich i zmniejszeniu do jednej cyfry (dziwne dodawanie).

7/7/2005 (7-7-7) zawiera więcej siedmiu energii niż 7/07/2007 (7-7-9) na tym kluczowym poziomie.

Chińczycy przywiązują dużą wagę do ósmej. W dużej mierze kojarzą to z bogactwem.

Podczas gdy przesądy zbyt często panują w wielu kulturach, uważamy, że osiem symbolicznie ma pewne zalety w stosunku do innych liczb, szczególnie w odniesieniu do kontroli, zwłaszcza y, władzy i statusu.

Olimpiada w Pekinie rozpocznie się w dniach 8–8-2008 o 20:08:08. Czas chiński standardowy w Pekinie.

Oto kilka informacji o ósemce:

8: Liczba 8 jest związana wpływami, między innymi, karmą, działaniem, sukcesem biznesowym, niepowodzeniem biznesu, kontrolą, przedmiotami materialnymi, statusem, stratą, zyskiem, administracją, zarządzaniem, ego, przywództwem, władzą.

Zrównoważona energia 8: zamożna, potężna, dowódca, wytrzymałość, pewna siebie, przekonująca, świadomość finansowa, skuteczna, ambitna, biznesowa, jasna, zdyscyplinowana, wolność materialna, honorowa, przedsiębiorcza.

Nadmiernie zrównoważona energia 8: nadużywana moc, zimnokrwista, samolubna, nadmierna reakcja na m.o. n.e. y, przebiegły, agresywny, materialistyczny, skorumpowany, wymagający, dominujący, zainteresowany władzą i m.o.n. y, niesympatyczny, zbyt ambitny, konfrontacyjny, zbuntowany, niegrzeczny.

Niewystarczająco zrównoważona energia 8: pasywna, wrażliwa, niespokojna, niepewna, unika władzy i, między innymi, zły osąd, oddaje osobistą siłę, krótkowzroczność.

Jak wspomniano powyżej, osiem może reprezentować duże nagrody, ale może także symbolizować ogromne wyzwania w zależności od reszty wskaźników na wykresach.

Data 8–8–2008 to tak naprawdę, na podstawowym poziomie numerologicznym, 8–8–1 (2 + 0 + 0 + 8 = 10, 1 + 0 = 1).

Ta kolejna część analizy 8–8-2008 staje się nieco bardziej skomplikowana, ale uprościliśmy ją w jak największym stopniu. Podczas gdy w naszych rozległych systemach mapowania numerologicznego istnieje wiele warstw wskaźników (urodzeniowych i predykcyjnych), poniżej odsyłamy bezpośrednio do niektórych bardziej podstawowych wskaźników, które składają się na ogólny zarys numerologiczny naszego oprogramowania do dekodowania numerologii.

(Uwaga: „ti” zastąpiliśmy t = 20 literą alfabetu i i = 9 literą do = 29, w części „xxix” „Olimpiady XXIX”, ponieważ lepiej przekłada się to w oprogramowaniu .)

W dacie 8/8/2008 jest wiele ukrytych siedmiu energii i nie jest to bardzo korzystne siedem energii. Jest to solidna kombinacja nadmiernie zbalansowanej i niezrównoważonej energii siedem. Więcej informacji znajdziesz poniżej.

7: Liczba 7 jest związana z mistycyzmem, intuicją, wewnętrznym wzrostem, badaniami, studiowaniem, analizą, refleksją, zmniejszoną witalnością fizyczną, zwiększoną aktywnością umysłową, zachowaniem zasobów, planowaniem, przyciąganiem niezamówionej pomocy, specjalizacją, samotnością, problemami zdrowotnymi, podróżowaniem .

Zrównoważona energia 7: zainteresowania metafizyczne, różne długości fal, intelektualny, jasnowidz, analityczny, spostrzegawczy, naukowy, dokładny, medytacyjny, mistyczny, ekspert, książkowy, zrównoważony, telepatyczny, wizjonerski, głęboki, marzycielski, instynktowny, refleksyjny, poszukujący prawdy, chętny do nauki, mądry.

Nadmiernie zbalansowana energia 7: niespokojna, nerwowa, krytyczna, paranoiczna, niezdecydowana, zamknięta, stłumiona emocja, podejrzana, strzeżona, zastraszająca, wybredna, wymijająca, fanatyczna, samoświadoma, tajemnicza, perfekcjonistka, bezosobowa, pesymistyczna.

Słaba równowaga 7 energii: brak głębi, naiwny, ignorancki, zbyt pewny siebie, z pustką w głowie, zdezorientowany, płytki, brak pewności siebie, nierozwinięty, niedoinformowany, niepewny.

Istnieje również wiele energii 16/7 (np. 8 + 8 = 16/7, 7 + 9 = 16/7), które istnieją 8.08.2008, co jest wyraźnym znakiem następujących i innych wyzwań: hipokryzja, powierzchowność , bolesne załamanie się ego-ideałów, wzrost statusu prowadzący do ostatecznego upadku, skandal, intensywna duma i samowystarczalność.

Niestety, oprócz tego, o czym wspomnieliśmy powyżej, obszerne wykresy odzwierciedlają również głównie trudne wzorce.

Z drugiej strony „ścieżka życia” (najważniejsza podstawowa kalkulacja we współczesnej numerologii) z lat 8–8–2008 to rzeczywiście osiem (8 + 8 + 1 = 17/8), więc w każdym razie pragnienie ósemki jest w tym przypadku mocno spełnione sposób (wraz z ósmym dniem i małym symbolicznym wpływem 08 z 2008 roku). Szkoda, że ​​tak wielu przestępczych siódemek jest powiązanych z tą datą.

Ponadto oficjalny czas rozpoczęcia igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2008 r. (Ceremonia otwarcia) obejmuje szereg niesmacznych względów astrologicznych, w tym: słońce w słabym domu; Księżyc w Skorpionie (odwrotnie niż wzrost w Byku); Saturn przeciwstawia się Wstąpieniu; władca wstąpienia (Jowisz jako władca Ryb według starożytnej astrologii) jest wsteczny (współczesny władca, Neptun, znajduje się w słabym domu – 12.); drugorzędna linijka Ascendant (Wenus) jest z Saturnem; a Merkury jest w słabym domu.

Lekcja tutaj polega na tym, że ważne jest przyjęcie kompleksowego podejścia z numerologią i astrologią, a najlepiej stosowanie ich razem, ponieważ podejście powierzchniowe łatwo daje niepożądane i / lub błędne wyniki.

Chociaż wybraliśmy inną datę i godzinę rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich, akceptujemy, że niezależnie od tego, jak to się stało, przeznaczenie jest przeznaczeniem i miało być. Co więcej, symbolika nie sugeruje całkowitego upadku i, mam nadzieję, gry będą przebiegać bez większych problemów, oprócz trwającego problemu politycznego (Tybet) i niedawnego trzęsienia ziemi.

Prawa autorskie © Scott Petullo, Stephen Petullo

[ff id=”3″]