Skip to main content

Wielkim kłamstwem na temat krawata jest to, że osoba musi nosić krawat, aby wyglądać profesjonalnie. Nie zgadzam się; Odkąd pamiętam, zawsze myślałem, że więzi są najbardziej nieprofesjonalną rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem. Krawat tak naprawdę nie służy żadnemu celowi oprócz mini śliniaka do zakrycia koszuli między otwarciem kurtki. Zdrowy rozsądek i podstawowe instynkty przetrwania powinny zapobiegać temu, by krawat był częścią ubrania danej osoby. Mówiąc realistycznie, jest to pętla. Krawat to zemsta kobiet na mężczyznach za te straszne gorsety, staniki i buty na wysokich obcasach. Jedyne, co kobieta miała do powiedzenia, to „to jest naprawdę dobre dla ciebie”, a mężczyźni zgodzili się, co zabrało nas tam, gdzie jesteśmy dzisiaj, dzięki naszej tradycji krawatów.

Istnieją medyczne powody, aby unikać i bezpośrednio zakazać używania więzi w dzisiejszym społeczeństwie. Najpierw sprawdź, jak krew przepływa do mózgu przez tętnice szyjne z serca i szyi do głowy. Remis może wywrzeć wystarczającą presję na te tętnice, aby ograniczyć i ograniczyć przepływ tlenu do krwi do mózgu. Serce musi podnieść ciśnienie krwi, aby zrekompensować ograniczenie przepływu krwi spowodowane wiązaniem. Bez wystarczającej ilości natlenionej krwi do odżywiania mózgu ludzie stają się oszołomieni i niezdolni do jasnego myślenia. Twoje umiejętności logicznego myślenia są skutecznie wyłączone. Na oddychanie mają również wpływ ograniczenia na gardło, zmniejszające ilość tlenu w płucach i dodatkowo ograniczające ilość tlenu transportowanego przez krew. Weźmy na przykład członków Kongresu, ilu z nich spędza większość dnia na remisie i jakie wyniki Kongres osiągnął w tych dniach. Jest to również powód, dla którego kobiety myślą bardziej ostrożnie i przejrzyście. Nie ograniczają przepływu krwi do mózgu za pomocą kawałka materiału wokół szyi.

Wzywam wszystkich, którzy mają więzi w ramach codziennego ubrania, aby wzięli tydzień wolnego i przekonali się, jak lepiej się czujesz i o ile jesteś bardziej produktywny. Przede wszystkim wszyscy politycy mają wolę narodu i Konstytucji Stanów Zjednoczonych, aby się bronić. Politycy nie mogą sobie pozwolić na ograniczenie przepływu krwi do ich mózgu, jeśli to zrobią. Według obecnych członków Kongresu nic nie zostanie zrobione. Usuń więzy, mówię, i odkryj uczucie bogatej dotlenionej krwi, która swobodnie przepływa do twojego mózgu i reaktywuje twoje umiejętności logicznego myślenia.

Zobacz, jak lekarz opiekuje się osobą, która straci przytomność, a przekonasz się, że pierwszą rzeczą, którą robią, jest poluzowanie lub usunięcie krawata z ofiary, sprawdzenie dróg oddechowych i upewnienie się, że że krew krąży prawidłowo. Więc jeśli nie używasz krawatów, aby zapobiec upadkowi lub pochyleniu głowy w tym lub innym kierunku, zdejmij krawat i odłóż go. Nie ma żadnego logicznego powodu, aby zawiązać linę na szyi, a to czyni cię śmiesznym, nie tylko dla mnie, ale dla milionów innych. Zjedź na kongresie, a gdziekolwiek pracujesz, „Strefa bez krawatów!” Zacznij petycję i uczyń swoje miejsce pracy bezpieczniejszym, bardziej produktywnym miejscem, kładąc kres kłamstwu, że krawaty są profesjonalne, ponieważ nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i należy ich unikać za wszelką cenę. Dajcie mi znać prawdę o absurdalnej tradycji, która sprawiła, że ​​ludzie byli mniej produktywni i niezdolni do pełnego myślenia.

Wygrać krawat!

Unikaj kłamstwa, usuń krawat!

Ostrzeżenie: jest to strefa bez remisu!

Copyright © 2010 James Bryan – Intend2Change.com.

Zmieniamy się w otchłani! Wezwanie do zmiany!

[ff id=”2″]