Skip to main content

Czy wiesz, że podczas pracy w przemyśle chemicznym jesteś stale narażony na niebezpieczeństwo niebezpiecznych mgieł lub wycieków? Czy wiesz, że mogą być niebezpieczne nie tylko dla twojego systemu, ale także dla personelu? Jeśli znasz wszystkie te fakty, dlaczego bawisz się ogniem, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy? Powinieneś kupić i zainstalować zabezpieczenie kołnierza, aby być po bezpiecznej stronie. Czy wiesz, że ignorowanie jest jak jazda na łyżwach po cienkim lodzie, co wcale nie jest bezpieczne? Zatrzymaj się więc natychmiast, szczególnie jeśli masz skuteczne rozwiązanie problemu w swoim budżecie.

Ochrona kołnierzy to najlepsze rozwiązanie, które zapewnia pełną ochronę przed rozpyleniem i zapobiega poważnym obrażeniom osób i sztucznych maszyn. Te osłony ochronne są wykonane z PTFE, polipropylenu lub polietylenu itp., Co zapewnia trwałe działanie w przypadku niebezpiecznych rozprysków chemicznych lub ekstremalnych temperatur. Nigdy nie pozwala odpłynąć chemikaliom, dopóki rurociąg nie będzie można odizolować. Ochraniacze kołnierzy można uzyskać z panelem wyświetlacza PH lub przezroczystą osłoną, co ułatwia kontrolę. Jeśli zawory kołnierzowe są kwaśne lub zasadowe, kolor zmienia się i możesz podjąć działania, zanim będzie za późno.

Istnieje duże zapotrzebowanie w branżach, w których regularnie stosuje się wiele chemikaliów. Powinieneś zainstalować je w rurach w pobliżu głowy, poziomu oczu, chodników, obszarów ruchu, sufitów, doków i terminali. strona wylotowa pomp, ciasna przestrzeń i rury, które zawierają łatwopalne materiały i pozostają blisko gorących powierzchni i elektroniki. Są one stosowane w każdej konfiguracji kołnierza. Elastyczna konstrukcja idealnie pasuje do wszystkich typów zaworów kołnierzowych. Są bardzo skuteczne w zmniejszaniu szkód spowodowanych przez wyciek zanieczyszczony przez zastosowanie tych osłon bezpieczeństwa. Są one przeznaczone do stosowania w różnych gałęziach przemysłu pod różnymi ciśnieniami i temperaturami bez wpływu na środowisko.

Ponadto te ochraniacze kołnierzy są dostępne w niskiej cenie, która nigdy nie przekracza twojego budżetu. Więc naprawdę nie musisz płacić przez nos. Nie ryzykuj swojego bezpieczeństwa, ponieważ jest to Twoja największa odpowiedzialność. Zainstaluj go teraz i zminimalizuj ryzyko lub uszkodzenie w wyniku nagłego rozprysku lub wycieku. Bezpieczeństwo stacji roboczej jest niezbędne do bezbłędnej pracy, lepszej wydajności i wielu innych powodów. Więc sprawdź zanim skoczysz.

[ff id=”4″]