Skip to main content

Organiczne SEO (Search Engine Optimization) wydaje się obecnie modnym hasłem. Co to jest ekologiczny SEO? Mówiąc najprościej, organiczne SEO to reklama poprzez dystrybucję treści. Wszystkie linki przychodzące pochodzą z treści utworzonych dla Twojej witryny lub bloga. I chłopaki, wyszukiwarki uwielbiają tego rodzaju strukturę linków.

Marketing artykułów to organiczna optymalizacja wyszukiwarek. Twój artykuł i link w polu zasobów autora generują linki przychodzące z innych niszowych stron internetowych powiązanych z twoją.

Oryginalna treść dobrej jakości generuje przychodzące linki i szybko prowadzi do ukierunkowanego ruchu w Twojej witrynie. Jest to rodzaj aktywności, którą uwielbiają wyszukiwarki, co z kolei doprowadziłoby do wyższego rankingu witryn i wzrostu ruchu w sieci.

Napisz artykuł

Jest to skuteczny sposób na promocję siebie i swojej witryny. Napisz o swoim doświadczeniu, wiedzy, hobby lub pasji. Zasadniczo artykuły powinny mieć około 400 do 700 słów. Problemem nie jest długość artykułu. To jest jego jakość. Przede wszystkim jednak należy przestrzegać zasady kciuka.

Wskazówki dotyczące efektywnego korzystania z artykułów

Zanim zaczniesz pisać, poszukaj fraz kluczowych związanych z interesującym tematem. Istnieje kilka darmowych webmasterów & # 39; Narzędzia, których możesz użyć (Nischebot.com, wersja próbna Wordtracker). Zazwyczaj słowa kluczowe o najwyższym rankingu są bardzo konkurencyjne. Najlepsze słowo kluczowe z niewielką konkurencją lub bez niej jest obecnie rzadkim znaleziskiem. Wybierz frazę kluczową ze średniej pozycji. Wreszcie, Twoim celem jest pierwsza strona SERP dla wybranego wyrażenia kluczowego.

Wklej frazę kluczową do tytułu artykułu i powtórz frazę kluczową co najmniej raz lub dwa razy w treści artykułu. Możesz również użyć odmiany słowa kluczowego lub powiązanych terminów w sposób ekonomiczny i strategiczny. W tym artykule może się okazać, że używam SEO i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Te terminy są wymienne, ale są odmianami dla wyszukiwarek. Korzystam również z wyszukiwarek i webmasterów, które są terminami związanymi z SEO.

Użycie odmiany słowa kluczowego i powiązanych terminów sprawi, że artykuł będzie bardziej odpowiedni do tematu. Dzięki takiej umowie możesz prawdopodobnie dobrze poradzić sobie w wyszukiwarkach dla więcej niż jednego wyrażenia kluczowego.

Publikuj swoje artykuły na swojej stronie internetowej, blogu i katalogach artykułów. Rozpowszechnianie treści w Internecie to szybki sposób na dotarcie do odwiedzających witrynę. Przesyłam moje artykuły do ​​EzineArticles.com, goarticles.com andiciclealley.com. Te katalogi artykułów działają dla mnie dobrze. Twoje wysokie pozycje w wyszukiwarkach dają mi dobrą reklamę.

Inni webmasterzy związani z twoją niszą wybierają artykuły wysokiej jakości i prowadzą do Twojej witryny za pomocą pola zasobów autora. Jest to organiczny sposób na powiększanie linków przychodzących. Duże wyszukiwarki, takie jak Google, wyglądają pozytywnie na jednokierunkowe linki z upraw ekologicznych i wynagradzają Cię.

Większość webmasterów archiwizuje artykuły przez 1 lub 2 lata, ponieważ jest to szybki sposób na zwiększenie zawartości i rozmiaru ich stron internetowych. W ten sposób możesz mieć pewność, że linki przychodzące będą odbierane przez co najmniej 1 lub 2 lata.

Warto poświęcić czas i wysiłek na napisanie lub zatrudnienie osoby, która pisze artykuły zawierające słowa kluczowe i rozpowszechnia je przez Internet. Wyniki mogą czasem być zadziwiające.

[ff id=”6″]