Skip to main content

Podróż greckiego mitologicznego bohatera Percy’ego Jacksona i jego przyjaciół rozpoczęła się na dużym ekranie od momentu, gdy Posejdon wyszedł z Atlantyku w burzliwy dzień i spotkał potężnego boga Zeusa. Film oparty jest na słynnej podróży półboga Percy’ego, syna Posejdona. W tym filmie miał problemy takie jak dysleksja. Ale czekały na niego większe problemy. Kiedy jego wujek Zeus pomyślał, że ukradł swoją (Zeusa) błyskawicę, a Hades porwał matkę, aby zdobyć tę błyskawicę, udał się na Olimp, aby uratować matkę. Film jest pełen mitologicznych postaci, a także mitologicznych stworzeń, takich jak centaury, meduzy, minotaury, satyry i wiele innych.

Percy Jackson kontynuuje:

Na wiernych fanów Percy’ego i mitologii greckiej czeka już kolejna ekscytująca przygoda. Kontynuacja „ Percy Jackson: Morze potworów „” czeka na wielkie otwarcie w niecały miesiąc. Półbóg Percy powraca i gromadzi swoich przyjaciół, aby przeżyć kolejną ekscytującą przygodę w morzu potworów. W tej kontynuacji ktoś otruł drzewo chroniące obóz, a wszyscy półbogowie są bardzo narażeni na potwory & # 39; Atak Musisz więc udać się do morza potworów, znanego również jako Trójkąt Bermudzki, aby ożywić drzewo i zapewnić bezpieczeństwo obozowi. Kontynuacja następuje po trzech latach, ponieważ poprzednia była wystarczająco dobra, aby zainspirować inną.

Stworzenia mitologiczne i obrazy generowane komputerowo:

Ponieważ jest to film oparty na mitologii, zadaniem jest ożywić stworzenia i sprawić, by przygoda była bardziej ekscytująca niż poprzednia. Pierwszy zwiastun powiedział już publiczności, że może spełnić te oczekiwania.

Nowy międzynarodowy zwiastun ujawnia fantastyczny spektakl z mistycznymi stworzeniami i sugeruje, że producent i cały jego zespół podejmują ambitne wysiłki w celu uzyskania efektów wizualnych. Na początku złoty polar wygląda jak kawałek dywanu, ale kiedy przyciągające wzrok efekty wizualne próbują rzucić kolor na nasze oczy za pomocą jaśniejącej zapalniczki, pokazuje prawdziwe piękno efektów wizualnych. Miecz, który Percy trzyma w pierwszej części promocji, ma jedne z najbardziej oczywistych efektów wizualnych, jakie kiedykolwiek widziałeś. A szkło, które rozpada się na piękny, praktyczny wzór łuku, i mechaniczny byk biegnący w kierunku ekranów są doskonałym pokazem do renderowania 3D.

Zespół renderujący pokazuje swoją niezwykłą zdolność do tworzenia realistycznego ognia, wody, burzy morskiej i idealnego widoku na Trójkąt Bermudzki. Krytyka może na nich czekać. Renderowanie Cyklopa może być lepsze, ponieważ wygląda jak mężczyzna z maską Halloween. Ale scena, w której Percy rzuca długopisem, zamieniając się w miecz, jest oczywiście przeznaczona do doskonałego renderowania 3D.

Ponieważ obsada tego filmu nie jest tak silna jak w przypadku innych dzieci & # 39; Film przygodowy, efekty wizualne mogą być najbardziej atrakcyjną częścią. Kontynuacja może więc nie być niezapomniana, ale może zrobić ogromną ilość pracy dla młodych pokoleń, aby wizualizować mitologię.

[ff id=”2″]