Skip to main content

Nabywcy domów i inwestorzy zbliżają się do Jaipur ze względu na potencjał nieruchomości, który miasto ostatnio pokazało. Rozwój infrastruktury przyciągnął także gigantów korporacyjnych, którzy założyli swoje biura w mieście. Jaipur ma dobre połączenia ze stolicą stanu, pomaga zapewnić komfort i płynność działalności oraz przyciąga coraz więcej inwestorów, którzy szukają dobrej atmosfery biznesowej.

Kolejny powód relokacji inwestorów & # 39; Bazą od Delhi do Jaipur jest pełna komercjalizacja Delhi, co sprawiło, że jest to przepracowane i bardzo drogie. Z prawie przeciążonym rynkiem nieruchomości i cenami osiągającymi najwyższy w historii poziom, inwestowanie w nieruchomości w Delhi stało się odległym marzeniem. Ta sytuacja okazała się korzystna dla miast wokół Delhi i RNK.

Początek metra

Ogłoszono rozpoczęcie projektu metra w mieście, który ma zwiększyć popyt na mieszkania. Jeśli projekt metra zacznie funkcjonować, oczekuje się wzrostu wartości kapitału. Obszary, które wcześniej były niedostępne, są teraz dobrze połączone z centralną dzielnicą biznesową Jaipur, skracając czas dojazdu do pracy.

Ulubione miejsca

Obszary, które były obecnie na radarze kupujących i inwestorów, to Ashok Nagar, C-Schema, Lal Kothi, Vidhyadhar Nagar, Vaishali Nagar i Mansarovar oraz inne obszary w starożytnym Jaipur. Sprawdź niektóre z nadchodzących projektów mieszkaniowych w Jaipur.

UDB Villa Grande

Pod marką Unique Dream Builders, New Sanganer Road, Jaipur powita nowy projekt o nazwie UDB Villa Grande. UDB Villa Grande to dobrze zaprojektowany estetyczny projekt mieszkaniowy i oferuje starannie zaprojektowane apartamenty 3-BHK. Przedział cenowy tych domów to Rs. 1,07 crore do 1,58 crore, a całkowita powierzchnia zabudowy mieści się w przedziale 3825 – 4644 metrów kwadratowych. Ft. Te przestronne i dobrze wentylowane nieruchomości będą gotowe do wprowadzenia do czerwca 2016 r. Jest to projekt o niskiej gęstości, który obejmuje 0,48 hektara i oferuje łącznie 55 mieszkań.

zamek królewski

Royal Castle to nowa inwestycja mieszkaniowa klasy premium w Vaishali Nagar w Jaipur oraz wspólne przedsięwzięcie Grupy Kotecha i CKD Builders. Zamek Królewski oferuje dobrze zaprojektowane apartamenty 2-3 BHK i ułatwia mieszkańcom nowoczesne życie. Jest to gotowy do użycia projekt, w którym właściwości są dostępne w różnych rozmiarach od 1030 do 1820 metrów kwadratowych. Ft. i są ustawione między Rs. 63,86 lakh do 1,13 crore. Jak sama nazwa wskazuje, projekt został opracowany i przywołany strategicznie, biorąc pod uwagę wymagania estetyczne współczesnych nabywców domów, aby zapewnić dobre połączenia z innymi częściami miasta.

Zabierz to

Rozwój Gurgaon, Noida, Ghaziabad, Greater Noida i Faridabad zostanie rozszerzony na Jaipur i sąsiednie obszary. Sektor turystyki i hotelarstwa w Jaipur wiele zarabia i toruje drogę dla miasta w kierunku nieruchomości. Zwiększony popyt na nieruchomości mieszkalne i komercyjne w Jaipur doprowadził zatem do wzrostu cen nieruchomości, które prawdopodobnie będą nadal rosły.

[ff id=”2″]