Skip to main content

Natina Reed zmarła 27 października 2012 roku i była najbardziej znana jako członek grupy Blaque Girl oraz aktorka w popularnym filmie cheerleaderek Bring It On. Reed zmarł po tragicznym wypadku samochodowym po potrąceniu samochodu przez pieszego. W chwili śmierci miała trzydzieści dwa lata. Natina Reed ma wiele lekcji planowania nieruchomości.

Największą lekcją jest to, że nie ma prawdziwego wieku, aby myśleć o planowaniu nieruchomości. Reed miał trzydzieści trzydzieści lat i, jak większość ludzi po dwudziestce i trzydziestce, powszechnie uważa się, że nie trzeba myśleć o planowaniu spuścizny ani wierzyć, że śmierć jest zawsze opcją. Nagły śmiertelny wypadek nie jest rzadkością dla wielu młodych ludzi i nie powinno być wieku, aby myśleć zbyt wcześnie o wizycie z prawnikiem ds. Planowania nieruchomości. Kiedy skończysz osiemnaście lat i dorośniesz, czas zacząć myśleć o planie nieruchomości. Istnieje zbyt wiele publicznych przykładów celebrytów, którzy umierają w młodym wieku lub przed czasem, aby być lekcją dla przeciętnego człowieka, aby na wszelki wypadek mógł pomyśleć o planie.

Kolejna lekcja jest taka, że ​​posiadanie planu osiedlowego dziecka jest absolutnie ważne. Reed była matką dziesięcioletniego syna, kiedy umarła. Ostateczna wola jest jedynym sposobem w wielu krajach, aby oficjalnie wyznaczyć potencjalnego następcę nieletniego. Nie ma tak ważnej decyzji ani rodzica, jak wybór, kto będzie opiekował się dzieckiem, jeśli nie będzie już żywe. Bez pisemnego dokumentu, takiego jak testament, sąd rodzinny może interweniować i wybrać opiekuna, który może różnić się od opiekuna, który wybrałby rodzic. Mogą również występować spory między członkami rodziny co do tego, kim powinien być opiekun dziecka, co może prowadzić do starć i zmagań. Publiczna walka, która rozciąga się na negatywne fakty w sądzie, może spowodować, że żaden członek rodziny nie zostanie wybrany na opiekuna, a państwo zostanie wychowane przez państwo do rodzin zastępczych. Plan majątkowy jest wymagany, aby rozwiać wątpliwości dotyczące tak ważnej decyzji i zapewnić opiekę nad dzieckiem przez osobę wybraną przez rodzica.

[ff id=”2″]