Skip to main content

Życie jest trudne, a następnie rząd interweniuje i utrudnia. Kiedy stracisz ukochaną osobę, doradcy żałobni, duchowni, a nawet dyrektorzy pogrzebów służą pomocą i wsparciem w trudnych chwilach. Wujek Sam zajmuje się podatkami od nieruchomości.

Staranne planowanie nieruchomości może nieco obniżyć podatki i formalności. Niektórzy ludzie wybierają koncepcję zwaną „źródłem utrzymania”. W takim przypadku właściciel nieruchomości może przenieść tę nieruchomość na inną osobę, a następnie nadal korzystać z praw właściciela aż do śmierci. W tym momencie własność automatycznie wraca do osoby, która jest właścicielem certyfikatu. „Dzierżawca życia” lub pierwotny właściciel korzysta ze wszystkich praw właściciela, w tym takich praw mineralnych, aż do śmierci. Jedyne prawo, które zrzeka się, to prawo do sprzedaży nieruchomości.

Towar jest tymczasowo wykorzystywany w celu zapewnienia, że ​​zamierzony spadkobierca otrzyma własność, w celu uniknięcia dziedziczenia lub w celu zapewnienia, że ​​dom rodzinny pozostanie w rodzinie (przeniesienie własności na dzieci, ale pozwolenie na pozostanie przy życiu małżonka). Podobnie jak w przypadku każdego aktu prawnego, może być trudno zrozumieć i działać właściwie bez porady dobrego prawnika.

Jeśli jednak jesteś szczęśliwym odbiorcą środków do życia, masz dodatkowe opcje pomocy. Być może odziedziczyłeś majątek rodzinny z dzierżawionymi prawami do minerałów. Oznacza to, że spółka naftowa lub gazowa ma udział w tantiemach w każdej produkcji z kraju. Były właściciel nieruchomości (być może twój bogaty, obecnie popularny wujek) przez całe życie cieszył się z opłat licencyjnych z tych praw. Teraz ty też chcesz to zrobić.

Wiele licencjonowanych firm kupuje udziały mineralne, ale nie sam kraj. Proces ten polega na uproszczeniu wszystkich formalności związanych z twoim dobrem życiowym, abyś mógł jak najszybciej czerpać korzyści i maksymalnie obniżyć podatki. Następnie firma licencjonująca zamienia tantiemy w gotówkę szybko i skutecznie, dając ci czas na opłakanie zmarłego wuja bez martwienia się o wuja Sama.

[ff id=”2″]