Skip to main content

Planowanie majątku wymaga napisania testamentu, ale sam nie jest testamentem. Planowanie nieruchomości można precyzyjnie zdefiniować jako szereg kroków prawnych, które umożliwiają beneficjentom uniknięcie nieruchomości i obniżenie podatków.

Będziesz także musiał sporządzić testament, wyznaczając zaufanych znajomych, którzy uzyskają status egzekucyjny i wykonawczy w przypadku osłabienia lub śmierci.

Oto kilka podstawowych faktów na temat planowania nieruchomości:

o Możesz bezpośrednio kontrolować sposób traktowania nieruchomości, jeśli nie możesz pracować.

o Najważniejsze aspekty planu spadku to procedury zapobiegające utracie zbyt dużej wartości spadku przez podatki, takie jak podatek od śmierci, podatek od nieruchomości itp. Możesz obniżyć podatek od nieruchomości, wyznaczając odbiorców woli funduszy lub nieruchomości z nieruchomości w testamencie. Wskaż także, że pewna kwota powinna zostać podana jako prezent. Dożywotni próg darowizny bez podatku wynosi 1 milion USD.

o Ważne jest również włączenie testamentu do planu życia. Sąd może zakwestionować twoje stałe pełnomocnictwo (EPO) tylko wtedy, gdy nie zastosujesz się do testamentu jako prawnie wiążącej decyzji.

o Jeśli umrzesz bez pisemnego testamentu, wyraźne prawa twojego państwa zadecydują o sposobie podziału nieruchomości po spadku. W takim przypadku możliwe jest, że Twoja nieruchomość zostanie opodatkowana najbardziej prawdopodobną kwotą. Zgodnie z prawem twój małżonek bez testamentu ma prawo do jednej trzeciej wartości majątku. Pozostała kwota musi zostać równo rozdzielona między dzieci.

o W planie nieruchomości możesz ustalić warunki podziału nieruchomości.

o Planowanie nieruchomości chroni twoje aktywa.

o Planowanie nieruchomości pozwala na bardzo wyraźne instrukcje, jak należy traktować swoje aktywa, jeśli chcesz uniknąć takiego podziału aktywów.

Podsumowując, planowanie nieruchomości jest najlepszym sposobem na ochronę twoich aktywów przed kaprysami podatków państwowych i nieodpowiedzialnymi finansowo krewnymi. Chroni także Twoją własność, zapobiegając jej rozwiązaniu zgodnie z normami krajowymi dotyczącymi dziedziczenia.

[ff id=”2″]