Skip to main content

Szukając ubezpieczenia domu, ważne jest, aby dobrze zrozumieć, co to jest. Ten rodzaj ubezpieczenia zazwyczaj zapewnia ochronę twojego domu i rekompensuje ci, jeśli zostanie on uszkodzony lub zagubiony. To, ile mienia objętego ubezpieczeniem i ile możesz otrzymać odszkodowania, zależy od samego zakładu ubezpieczeń, polisy, kosztów uzyskania przychodu i tego, co dokładnie jest objęte polisą.

Uszkodzenia mienia mogą być objęte polisą, jeśli chcesz samodzielnie chronić własność, w tym stocznię i inne kosztowności inne niż dom, takie jak nieruchomości. B. magazyn, pawilon lub garaż. Istnieje również ubezpieczenie domu, które chroni twoje kosztowności przed utratą lub kradzieżą.

Twoja lokalizacja geograficzna i lokalna pogoda wpływają na rodzaj otrzymywanych polis. Większość miejsc wymaga ubezpieczenia przeciwpożarowego i przeciwpowodziowego, nawet jeśli mieszkasz tylko w pobliżu strumienia. Zdarza się czasem – strumyki mogą zamienić się w szalejące rzeki, jeśli wystarczająco dużo deszczu. Ci, którzy mieszkają na obszarach przybrzeżnych, muszą zwykle mieć huragan.

Opcjonalna ochrona ubezpieczenia domu

Część ubezpieczenia domu jest opcjonalna i nie jest wymagana. Na przykład, jeśli uważasz, że niektórzy z twoich sąsiadów nie są godni zaufania, możesz ubiegać się o dodatkowe obrażenia od kradzieży, a nawet opiekę medyczną. Można zaoszczędzić pieniądze i uzyskać zniżki na dodatkowe środki bezpieczeństwa. Usuń wszystkie przedmioty z nieruchomości, o które każdy mógłby się potknąć. Zainstalować alarmy bezpieczeństwa i kamery wokół nieruchomości, aby zmniejszyć ryzyko rabunku. Pracujące czujki dymu są zawsze ważne, nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także dla zwiększenia ogólnego bezpieczeństwa Twojej nieruchomości.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest zdecydowanie najważniejszą częścią ubezpieczenia właścicieli domów. Jeśli gość zostanie ranny na twoim terenie lub w domu, być może będziesz musiał zapłacić odszkodowanie. Jeśli zostaniesz pozwany, będziesz musiał zatrudnić prawnika, co może kosztować tysiące dolarów.

Będzie to również bardzo kosztowne, jeśli twój dom zostanie całkowicie zniszczony i będziesz musiał go odbudować. Część ochrony ubezpieczeniowej spłaca hotel lub inną formę mieszkania podczas jego naprawy lub konwersji. Kupując ubezpieczenie domu, weź pod uwagę koszt przebudowy domu w porównaniu z jego faktyczną wartością.

Ponieważ ubezpieczenie domu / nieruchomości może być tak skomplikowane, najpierw poświęć czas na dalsze dochodzenie. Najlepszym miejscem do znalezienia informacji o ubezpieczeniu domu i uzyskania wiarygodnej wyceny jest ubezpieczenie od lemoniady. Jest bardzo ceniony i bardzo przystępny cenowo w wielu stanach.

[ff id=”2″]