Skip to main content
Budownictwo

Pomysły na dochody Rohland

By 2 kwietnia 2020No Comments

Istnieje wiele różnych sposobów zarabiania pieniędzy, jeśli posiadasz ziemię. Jeśli posiadasz nawet niewielki kawałek ziemi, zdziwisz się, jak kreatywny możesz być, jeśli Twoim celem jest generowanie dochodu z istniejącego zasobu.

Wypas zwierząt

Jeśli twój kraj zawiera pola i / lub obszary leśne, powinieneś spojrzeć na reklamy online i papierowe w twoim obszarze. Najprawdopodobniej możesz zidentyfikować właścicieli koni lub krów szukających miejsca na wypas zwierząt. Co za fantastyczny sposób na zarabianie pieniędzy, a jeśli twój kraj ma duże pastwiska, zwierzęta utrzymują trawę na niskim poziomie, abyś mógł nawet zaoszczędzić pieniądze!

Prawa polowania

Jeśli masz ziemię nadającą się do polowania, możesz wynająć ją dla myśliwych. To jeden z najlepszych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jeśli masz w pobliżu dużego jelenia, istnieje duża szansa, że ​​możesz naliczyć wyższą cenę za prawa do swojej ziemi w okresie polowań. Najlepszą rzeczą jest to, że możesz naliczyć tę osobę lub zryczałtowaną opłatę. Masz kontrolę nad tą grą, dzięki czemu jest to jeden z najlepszych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy przy pełnym wykorzystaniu swojego kraju poza sezonem. Jeśli masz dziką przyrodę na swojej ziemi, polecam skorzystanie z okazji, która przyniesie dochód.

Magazyn

Czy zauważyłeś, ile jest wypożyczalni w mini sklepach? Jeśli masz budynek na miejscu, jest to również potencjalnie intratny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Obecnie wydaje się, że nikt nie ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania swoich rzeczy, co sprawia, że ​​przestrzeń do przechowywania jest realistycznym sposobem na generowanie dodatkowego dochodu. Budowanie budynku, jeśli go nie ma, może być nawet rozsądną inwestycją. Osoby ze starą stodołą mogą przechowywać poza sezonem cztery rowery lub łodzie, co czyni go jednym z najprostszych sposobów na dodanie dodatkowych pieniędzy do swojego kraju (lub przyczep, przyczep kempingowych, skuterów śnieżnych, samochodów zabytkowych – prawie wszystko, co możesz sobie wyobrazić) zarabiać. .

Camping

Jeśli masz płaski, otwarty teren, który byłby odpowiedni do założenia Tenden, powinieneś zająć się logistyką, aby założyć prosty kemping. W zależności od aktualnego stanu nieruchomości można otworzyć kemping z niewielką opłatą za wstęp. Zazwyczaj wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, to stosy, aby zbudować lokalizacje, niektóre pierścienie ogniska i nocnik. Obecnie istnieje tak wiele bezpłatnych i niedrogich możliwości reklamowych, jak Craig’s List i backpage.com, że możesz przynajmniej umieścić reklamę i zobaczyć, jakie zainteresowanie to generuje. Jeśli jesteś zainteresowany swoim regionem, masz dość łatwy sposób na generowanie dochodu rezydualnego bez konieczności dokonywania dużych wstępnych inwestycji lub kosztownej konserwacji.

Logowanie

Jeśli Twoja nieruchomość obejmuje obszary leśne, dobrze jest uzyskać kilka ofert od różnych firm z branży drzewnej, aby zobaczyć, ile możesz zrobić z drewnem. Aby zachować wartość kraju, a także ze względów środowiskowych, nie polecam oczyszczenia kraju. Jednak możesz być w stanie wyciąć jego część i zachować niektóre obszary leśne. Możesz mieć do czynienia z firmami drzewnymi, które dokonują cięcia w sposób zrównoważony poprzez selektywne pozyskiwanie tylko niektórych gatunków drzew. Chroni to wartość kraju i zmniejsza jego negatywny wpływ na środowisko. Po prostu wyszukaj w Google „zrównoważone firmy z branży drzewnej” w swoim stanie.

Sprzedaż garaży

Jeśli twój kraj znajduje się w strefie o dużym natężeniu ruchu, polecam wynająć go jako pchli targ. Czy wiesz, ile małych stolików możesz pomieścić na jednym hektar ziemi? Nawet jeśli pobierasz tylko 15 USD dziennie za każdego dostawcę i masz 20 dostawców w pierwszym roku, już generujesz dodatkowe 300 USD dziennie, czyli ponad 2000 USD tygodniowo. Jest to bardzo tani sposób na korzystanie z twojego kraju, przy jednoczesnym pomaganiu lokalnym dostawcom i konsumentom. Jak zwykle, przed nurkowaniem dowiedz się o logistyce.

Pola uprawne

W zależności od rodzaju rolnictwa w twoim regionie mogą istnieć osoby fizyczne lub większe firmy, które chcą wynająć ziemię pod cele rolnicze w perspektywie krótko- lub długoterminowej. Jeśli masz pola uprawne, warto umieścić reklamę w lokalnych gazetach, a także w miejscach takich jak Craig’s List i backpage.com, aby sprawdzić, czy uzyskasz jakieś trafienia.

Leasing energetyczny

W tym dniu energii alternatywnej możliwe jest zarabianie pieniędzy poprzez dzierżawę gruntów wiejskich spółkom energii wiatrowej lub innym firmom z sektora energii alternatywnej. Jednak szczegóły są zbyt skomplikowane, aby można je było opisać w tym artykule. Badam te tematy na moim blogu, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem mojej witryny firmowej lub przeglądam inne artykuły, które opublikowałem tutaj na Ezine.com

Pola do paintballa

Zapewnienie miejsca na „wojny” w paintballu pozostaje dużym przemysłem. W razie wątpliwości wystarczy spojrzeć na wszystkie pola do paintballa połączone za pośrednictwem tej strony: http://www.pbreview.com/fields/ Jak można sobie wyobrazić, nie wymaga to aż tyle surowego paintballa gotowy do stworzenia wiejskiej ziemi. Zasadniczo po prostu odetnij całość lub część swojej ziemi i wynajmij ją grupom. Oto przykład prywatnego pola do paintballa: http://www.actionpaintballsac.com/

Wniosek

Ziemia jest atutem, szczególnie dla tych, którzy są wystarczająco kreatywni i zdeterminowani, aby generować dochód rezydualny poprzez inwestowanie czasu i energii, aby wszystko działało. Przed rozpoczęciem upewnij się, że wykonujesz odpowiednie badania, np. Na przykład dowiedz się, czy potrzebujesz licencji lub pozwolenia i zaznacz wszystkie swoje „ja” i przekreśl wszystkie swoje „T”. Powodzenia

[ff id=”2″]