Skip to main content

Dziś przyjrzymy się bliżej grywalnemu półbogowi Sednie w grze komputerowej Demigod. Sedna jest ogólnym półbogiem i jeździ na dużym lampartie śnieżnym. Używa również broni podobnej do włóczni, aby pomóc jej w walce.

Sedna jest świetną pomocą dla wszystkich członków drużyny, zawsze powinna być przynajmniej jedna Sedna. Twój pierwszy atak, na który spojrzymy, to Pazur. Skok jest przerwaniem Sedny, co oznacza, że ​​może zapobiec teleportacji wroga lub użyciu siły. Zadaje również duże obrażenia, z ładnymi 400 na poziomie pierwszym i 1000 na poziomie maksymalnym. Ta moc jest świetna do broni nuklearnej zespołu ze względu na ładne obrażenia. Ten zasilacz trwa 7 sekund, zanim będzie można go ponownie użyć.

Następnie patrzymy na moc, uzdrowienie. Uzdrowienie można zastosować wobec ciebie lub sojuszników. Jeśli leczenie zostanie zastosowane prawidłowo, może łatwo zmienić grę. Zawsze miej oko na członków drużyny o słabym zdrowiu. Nie czekaj, aż poprosą o uzdrowienie, ponieważ zwykle proszą zbyt późno. Pozostawanie w tyle i leczenie sojuszników może czasem być bardziej przydatne niż walka. Na poziomie 1 leczy 600, co na początku jest więcej niż wystarczające, można go poprawić, aby wyleczyć 1500 punktów zdrowia, wyeliminować negatywne efekty i zadać obrażenia wrogom w promieniu 15 punktów z 200 punktami zdrowia. Pamiętaj, aby sprawdzić, kogo twoi koledzy z drużyny plują na wrogie, nieczyste bestie, ponieważ możesz zmniejszyć efekt, usuwając truciznę dzięki lekarstwu na ostatnim poziomie.

Milczenie to kolejna wielka siła, ale czasami może być trudna do użycia we właściwym czasie. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to używać go, dopóki go nie uzyskasz. Cisza dezaktywuje na pewien czas wszystkie moce wrogów. Zajmuje 3 sekundy na poziomie 1 i 5 sekund na poziomie 5. Jeśli użyjesz tego we właściwym czasie, możesz wygrać walkę, sprawdzić, kiedy wróg wykorzystuje swoją moc, a jeśli uważasz, że ich chłodzenie jest prawie całkowite, możesz użyć mocy, aby ją przedłużyć. Może to zaskoczyć wroga, ponieważ mógł wynegocjować ostateczną moc, aby wygrać bitwę.

Sedna jest świetną postacią do zabawy, a jeśli grasz poprawnie, możesz wygrać mecz.

[ff id=”2″]