Skip to main content
Budownictwo

Przegląd generatora zysków z gruntów

By 4 kwietnia 2020No Comments

Jack Bosch zmienił nazwę swojego udanego kursu Land Profit Formula na Land Profit Generator. Co nowego obok nowej chwytliwej nazwy i czy warto utrzymywać program? Dowiedz się w tej krótkiej recenzji.

Domowy kurs LPF został po raz pierwszy opublikowany we wrześniu 2008 roku i był kamieniem milowym dla każdego produktu zawierającego informacje o nieruchomościach. Jednym z problemów, jakie napotkali inwestorzy ze starą wersją, było to, że mieli trudności z uzyskaniem bezpłatnych list właścicieli gruntów.

Jeśli zawsze chciałeś inwestować w ziemię i nie wiedziałeś, jak to zrobić, Land Profit Generator zapewnia wiele informacji do wykorzystania. Od znalezienia dobrych potencjalnych klientów do właścicieli gruntów w rejestrach publicznych, jak do nich podejść, co zaoferować i jak szybko odsprzedać darmową ziemię za duże zyski, wszystko jest objęte nowym Land Profit Generator.

Z własnego doświadczenia wynika, że ​​zwolnieni właściciele gruntów reagują o wiele łatwiej na prosty, tani marketing niż właściciele innych nieruchomości. Pojedynczy mailer od prostej kartki pocztowej do kilkuset właścicieli ziemskich wygenerował o 300% więcej potencjalnych klientów dla zmotywowanych sprzedawców niż jakakolwiek inna kampania marketingowa nieruchomości, jaką kiedykolwiek rozpocząłem.

Te wyniki są oparte na dwóch głównych faktach:

1. Grupa docelowa to określona grupa właścicieli gruntów, którzy są właścicielami nieruchomości swobodnie i swobodnie, zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami w generatorze rekultywacji gruntów.

2. Inwestując w wolne działki, jako inwestor stoisz w obliczu znacznie mniejszej konkurencji niż w jakiejkolwiek innej niszy nieruchomości.

Jedną z najważniejszych wartości dodanych nowego systemu jest modułowa struktura materiału. Jack Bosch przeprojektował cały kurs, aby ułatwić zlecanie poszczególnych zadań wirtualnym asystentom. Ta modułowa konstrukcja w znaczący sposób przyczynia się do budowania od podstaw firmy zajmującej się inwestycjami gruntowymi bez ciągłego angażowania dużej ilości pracy.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i specjalne bonusy Land Profit Generator!

[ff id=”2″]