Skip to main content

Gdy absolwenci wchodzą do świata pracy, pracodawcy będą na nich patrzeć i oceniać ich wyniki pracy. Od nowych pracowników oczekuje się akceptacji kultury, dostosowania się do niej i udowodnienia, że ​​należą.

Pracodawcy chcą, aby nowi pracownicy zrywali się z miejsca, działali na wysokim poziomie i robili wrażenie na każdym, z kim pracują lub spotykają. Innymi słowy, niedawni absolwenci muszą zarabiać na swoją działalność, wnosząc solidny wkład.

Co jest ważne dla pracodawców?

1. Wydajność – wyniki są ważne. Pracownicy, którzy konsekwentnie spełniają lub przewyższają oczekiwane wymagania dotyczące jakości pracy i ilości, prawdopodobnie zostaną docenieni.

2. Profesjonalizm – zachowanie, mowa, ubranie, decyzje i wyniki pracownika są uważane za biznesowe. Pracodawcy chcą, aby pracownicy upewniali się, że dobrze wyglądają.

3. Postawa – kiedy nowi pracownicy zaoferują pracodawcom postawę „robię, co trzeba”, będą na dobrej drodze. Pracodawcy potrzebują ludzi, którzy nie boją się ubrudzić sobie rąk, spędzić dodatkowe godziny lub zaoferować kreatywne rozwiązania problemów.

4. Komunikacja – Umiejętność pisania, mówienia i wywierania wpływu na członków kierownictwa, współpracowników, klientów i dostawców jest niezbędną częścią sukcesu w biznesie.

5. Dobre maniery – pracownicy mówią innym, kim są, poprzez ich interakcje i zachowanie w środowiskach społecznych. Uprzejmy, pełen szacunku, przyjazny i pomocny zapewni nowym pracownikom dobry start.

6. Autentyczność – żaden pracodawca nie toleruje podróbki przez długi czas. Chcą pracowników, którzy są na tyle wygodni i pewni, aby dzielić się opiniami i pomysłami oraz przyznawać się do błędów i niedociągnięć. Ważne jest, aby chcieli, aby pracownicy konsekwentnie robili to, co według nich zrobią. Ich działania i wyniki pasują do ich słów.

7. Determinacja – nikt nie przekazuje sukcesu. Pracownicy muszą tego chcieć i walczyć o to. Droga do sukcesu jest prowadzona przez skoncentrowanych ludzi, którzy nie poddają się i nie przestają, tych, którzy rozwiązują problemy i przenoszą sprawy na wyższy poziom.

W przypadku młodych osób rozpoczynających karierę te siedem punktów pomoże im odnieść sukces. Reputacja jest ważna. To, co inni myślą i mówią o nowym pracowniku, jest ważne.

Ponieważ zmiana pracy jest czymś, co większość ludzi robi okresowo, ich reputacja, wydajność i zachowanie utrzymają ich na drodze do sukcesu.

[ff id=”3″]