Skip to main content

Oczywiście pusty właściciel potrzebuje ochrony ubezpieczeniowej! Firmy ubezpieczeniowe dostarczą ci szczegółowych informacji na temat wszystkich rodzajów ryzyka związanego z odpowiedzialnością – ogólnych, a także obrażeń ciała i szkód materialnych, które występują w niezamieszkanym domu, budynku lub nieruchomości. Wypełniaj jednak tylko ogólne stwierdzenie dotyczące wartości nominalnej, gdy spojrzysz na niektóre bardzo prawdziwe przykłady roszczeń. Dla Twojej informacji profesjonalni agenci przedstawią Ci scenariusze krajowe!

Pusty kraj

• Pusty właściciel nieruchomości w centrum miasta zbudował bramę zabezpieczającą ogniwo łańcucha wokół nieruchomości. Z czasem jednak wiek i warunki pogodowe odbiły się na opakowaniu. Ogrodzenie nie było już w doskonałym stanie, gdy przechodzień doznał obrażeń oczu w wyniku wystającego ogniwa łańcucha. Pozew zakończył się, gdy polisa ubezpieczeniowa pokryła większość kosztów obrony i mediacji pozasądowej, co spowodowało wypłatę 350 000 USD.

• Pieszy poślizgnął się na chodniku, który był obok pustej działki. Jej rana polegała na złamaniu biodra. Kobiety twierdziły, że liście, które spadły z nieruchomości na chodnik, były przyczyną ich nieszczęścia. Osiągnięto porozumienie w sprawie roszczeń ubezpieczeniowych w wysokości 200 000 USD. Obejmuje to 16 000 USD zarezerwowane na koszty obrony.

• Motocyklista został potrącony przez samochód. Po wypadku samochodowym strona odpowiedzialna wniosła pozew przeciwko właściwemu właścicielowi nieruchomości, twierdząc, że oznakowany znak nieruchomości przesłaniał jego widok na ruch uliczny. Stwierdzono, że znaki nie miały wpływu na przyczynę kolizji. Związane z tym koszty wyniosły 7500 USD.

• Mężczyzna jeżdżący na rowerze wokół ogrodzonej posesji odniósł obrażenia na zepsutej części wystającego ogrodzenia posesji. Po złożeniu pozwu mężczyzna otrzymał 45 000 $ odszkodowania. Ubezpieczenie ubezpieczającego zapłaciło również 20 000 USD na wydatki prawne. Ostatecznie jednak połączenie cenowe rozwiązało problem. Wypłata obejmowała 30 000 USD, a koszty obrony zostały pokryte z pokrycia.

• Siedzenie obok publicznego sportu & # 39; Feld był pusty. Chociaż fani sportu zaparkowali samochody i ciężarówki na terenie publicznym, zdarzył się wypadek polegający na martwej gałęzi drzewa na przyległej prywatnej posesji. Z trzema pracownikami & # 39; Samochody uszkodzone, zgłoszono roszczenie, które spowodowało odszkodowanie w wysokości 12 000 USD.

• Nastoletnie nastolatki nielegalnie wykorzystały swój wolny czas na palenie na pustym terenie, powodując pożar krzaków. Pożar wkrótce ogarnął posiadłość i podpalił sąsiednie domy. Zwolniony właściciel gruntu został częściowo pociągnięty do odpowiedzialności i był odpowiedzialny za szkody i koszty wymiany nieruchomości w łącznej wysokości 6500 USD.

[ff id=”2″]