Skip to main content

Powiedzieliśmy, że ludzie cierpią; ranni ludzie. To bardzo prawdziwe stwierdzenie. Gdybyśmy zostali zranieni; Postęp polega na skrzywdzeniu innych. Możemy to zrobić z reakcji, odruchu lub ochrony. W miksie jest nawet odrobina niepewności.

Sposobem, aby przestać krzywdzić ludzi, czy to krzywdzących, czy rannych, jest ich kochać, wybaczać im i oferować opiekę. W ten sposób radzimy sobie z większością sytuacji, w których spotykamy się na co dzień.

Jeśli ktoś nas skrzywdził, musimy mu najpierw wybaczyć to, co zrobili, czy tego chcieli, czy nie. Przebaczenie musi być udzielone szybko i całkowicie. „Jak, u licha, mam im wybaczyć?” „Nie masz pojęcia, jak bardzo mnie zdewastowali”? „Za bardzo mnie zraniłeś”! Istnieje wiele odpowiedzi na stwierdzenie „musimy wybaczyć”. Przebaczenia można dać tylko wtedy, gdy mamy w sobie przebaczenie. Nie możemy dać niczego, czego nie mamy. Musisz sobie wybaczyć.

Czasami muszę przyznać, że ten przebaczający materiał nie ma sensu. Wiem, że jeśli chcesz, żeby ktoś cię uzdrowił; musisz im wybaczyć. Bóg mówi w Biblii w kółko, aby wybaczać innym. Nie można tego obejść, uzdrowienie następuje poprzez przebaczenie. Jeśli zostałeś głęboko zraniony, w brzuchu, gdzie czujesz to najbardziej, to miejsce, o którym nikt poza tobą nie wie; to wybacz. Wybacz im dzisiaj, właśnie teraz. Wybaczenie wymaga pokory i bezpieczeństwa. Nadszedł czas, abyśmy zajęli się naszymi problemami i zaczęli kroczyć w uzdrowieniu, bezpieczeństwie, miłości, przebaczeniu i losie.

Aby dowiedzieć się więcej o losie, nadziei i zachęcie, odwiedź http://www.scottwimberly.com i skontaktuj się z nami. Czekamy na wiadomość od Ciebie już dziś!

[ff id=”5″]