Skip to main content
Budownictwo

Recenzja Lenovo ThinkPad A275 – niezbędny laptop biznesowy z zabezpieczeniami na poziomie przedsiębiorstwa

By 27 marca 2020No Comments

Jeśli szukasz lekkiego, wszechstronnego laptopa, który spełni Twoje potrzeby biznesowe, Lenovo ThinkPad A275 to świetne miejsce na rozpoczęcie. Wyobraź sobie maszynę napędzaną procesorem AMD, która waży zaledwie 2,9 funta. Właśnie to otrzymujesz dzięki temu urządzeniu. Zawiera także wszystkie funkcje bezpieczeństwa, na które możesz mieć nadzieję, takie jak: B. technologia TPM do szyfrowania wszystkich danych i haseł.

Dzięki funkcjom bezpieczeństwa na poziomie procesora masz pewność, że A275 ochroni Cię przed potencjalnymi hakerami. Czujniki biometryczne są również używane przez Windows Hello, który pozwala odblokować urządzenie tylko przez rozpoznanie odcisków palców lub twarzy.

Jakie męczące testy zostały przeprowadzone? Został przetestowany pod kątem wielu wymagań wojskowych i przechodzi 200 kontroli jakości. Testy te obejmują sprawdzenie, czy wytrzymuje ekstremalne temperatury, warsztaty mechaniczne, silne wibracje, upadki, wstrząsy itp. Nie musisz się martwić, jeśli kiedykolwiek upuścisz lub uderzysz w coś – w tym w twardą powierzchnię.

Funkcja zarządzania DASH jest również cechą. Ta internetowa platforma open source zawiera narzędzia umożliwiające zdalne zarządzanie systemem. Zespół zarządzający IT może łatwo uzyskać dostęp do dowolnego laptopa w sieci, nawet wyłączonego. Zdalne rozwiązywanie i diagnozowanie problemów. Uruchamianie i wyłączanie systemu można również zautomatyzować.

Nie tylko możesz dostosować Lenovo ThinkPad A275 za pomocą procesora AMD (do modelu A12 / 2,70 GHz), ale także do 8 GB pamięci i 500 GB pamięci. Dysk twardy SATA ma prędkość 7200 obr / min. Istnieje możliwość dodania szybkiego dysku SSD opartego na 256 GB PCI-e. Dodaj kartę graficzną AMD Radeon do grafiki (do R7), aby uzyskać jak najmocniejszą konfigurację.

Wybory dla Lenovo ThinkPad A275

12,5-calowy wyświetlacz jest dostępny w dwóch wersjach: FD i FHD. Wersja FD ma rozdzielczość 1366 x 768, a wersja FHD rozdzielczość 1920 x 1080. Obie wersje mają technologię przeciwodblaskową, podświetlenie LED i zintegrowaną kamerę HD 720p. Kamera zawiera podwójny układ mikrofonu z redukcją szumów.

Przydatne są porty USB-C i USB 3.0 do podłączania urządzeń takich jak drukarki i tablety do ThinkPada. Jeśli ekran 12,5 cala nie jest dla Ciebie wystarczający, użyj większego monitora przez HDMI. Czytnika kart 4-w-1 można używać z nośnikami SD, SDXC, SDHC i MMC.

Lenovo ThinkPad A275 jest również wyposażony w technologię WLAN i Bluetooth. To naprawdę świetny notebook z wieloma przydatnymi funkcjami dla firm.

Uzyskaj wyjątkową zniżkę Lenovo i kup idealny laptop już dziś. Istnieje wiele świetnych ofert na te produkty. Kod kuponu Lenovo ThinkPad A275 można łatwo zastosować do zamówienia.

[ff id=”2″]