Skip to main content

Przekonałem się, że całe życie zależy od twoich związków. Przekonałem się, że nawet jeśli osiągam cele, osiągam nowe poziomy, wygrywam pozycje i tytuły, wygrywam nagrody, ale nie mam dobrych, zdrowych relacji, wszystko jest bezpłatne. Istnieje pustka, która jest nadal bardzo widoczna w naszym życiu, jeśli nie mamy potrzebnych przyjaźni i relacji. Potrzebujemy siebie nawzajem. Potrzebujemy relacji z innymi ludźmi, aby opuścić nasze przeznaczenie. Nie mamy żadnych związków ze względu na nasz los, ale mamy los ze względu na los. Nie zostawiaj ludziom, których potrzebujesz w życiu, przeznaczeniu.

Nie będziesz miał bliskich relacji z nikim, z kim się spotkasz, ale będziesz miał bliskie relacje z ludźmi, których Bóg umieścił w twoim życiu. Niektóre będą na jeden sezon, a niektóre na całe życie, ale związek pozostaje. Jeśli Bóg stawia nas w innym sezonie, a osoba porusza się razem z nami, oznacza to, że musi nastąpić cięcie. Nie musimy niszczyć tej relacji, ona także przenosi się na inny poziom. Być może nie jesteśmy tak blisko, jak kiedyś, ale wciąż jesteśmy razem. Będą ludzie, z którymi nie musisz mieć związku. Są ludzie, którzy są dla ciebie niezdrowi. Znów nie musi być cięcia, ale musi być wydanie. Musisz pozwolić niektórym ludziom odejść, prawdopodobnie już wiesz, kim oni są. W naszych relacjach jest równowaga. Uważaj więc, z kim dzielisz swoje uczucia i myśli dzisiaj.

Zwróć uwagę na ludzi, których Bóg włożył w twoje życie. Potrzebujemy ich, a oni nas potrzebują. Nie pozostawiaj ludzi ze względu na los. Bądź wrażliwy na swój wewnętrzny spokój w relacjach, które masz. Zrób porządny spis ludzi, którzy przemawiają do twojego życia każdego dnia. Czy masz na myśli swoje przeznaczenie? Czy jesteś w najlepszym interesie? Sprawdź to samo ze swojej strony w tym samym czasie. Umocnij predestynowane relacje, które masz dzisiaj w swoim życiu.

Więcej informacji na temat losu i celu można znaleźć na stronie http://www.scottwimberly.com

[ff id=”5″]