Skip to main content

Najdziwniejsza rzecz wydarzyła się po uzyskaniu naszego certyfikatu obłożenia. Odkryliśmy, że nasze jacuzzi nie ma grzejnika.

Co? Bez ogrzewania?

To było bardzo łatwe rozwiązanie. „Czy możesz mi powiedzieć, jaki jest cel jacuzzi bez grzejnika” – zapytałem wykonawcę?

Wstydził się zainstalować tego samego dnia.

Cały ten incydent ma jednak bardzo dobre znaczenie, jeśli chodzi o marketing internetowy: może istnieć jeden ogólny plan, ale istnieje wiele różnorodnych wydruków.

Widzisz, hydraulik miał swoją pracę i odciski, elektryk miał swoją pracę i własne plany. Stolarze, architekci krajobrazu, człowiek przy basenie … wszyscy pracowali nad własnymi planami, ale główny wykonawca był tam, aby upewnić się, że cały proces działa jak dobrze dostrojona orkiestra.

W budowie domu jest wiele szczegółów i odkryłem, że łatwo jest coś pominąć.

W tym samym domu wykonawca zapomniał zostawić wystarczająco dużo miejsca na zestaw schodów. Och, bolało. Ale zainstalowali rozległe centrum rozrywki, gdy plany tego nie wymagały. Dostaliśmy go za darmo po prostu dlatego, że usunięcie go byłoby droższe.

Zakładanie własnego internetowego biznesu coachingowego nie różni się zbytnio. Masz program szkoleniowy i program coachingowy na rynku. Różne poziomy przygotowania do tych przedmiotów same w sobie są kursem do nauki w domu. Ale ty tak.

Musisz sprzedać te treningi i programy coachingowe, ale ludzie nawet nie wiedzą, że istniejesz. Więc musisz ich przyciągnąć, a nie tylko kogoś, ale także ludzi, którzy chcą tego, co masz. Czy korzystasz z PPC, CPA, marketingu artykułów? Prowadzenie lub przyciąganie ludzi do Twojej witryny to kolejny wielogodzinny kurs lub, jeśli wolisz, inny zestaw planów podczas budowania domu „coachingu zdrowia”.

Jak wyglądają po przybyciu do domu? Czy jest w połowie zbudowany? Czy jest na nim dach? To jest Twoja strona ściśnięcia lub strona docelowa. I zawiera Twój list sprzedażowy, który wyjaśnia, w jaki sposób możesz pomóc swoim odbiorcom w ich zmaganiach i problemach. Jak to wygląda? Czy rezonuje z twoimi potencjalnymi klientami? To kolejny plan.

Decydują, że warto się w to włączyć, wziąć udział w programie coachingu zdrowia i cokolwiek innego, sprzedajesz je na „konsoli rozrywki”, której nie potrzebujesz, a nawet nie chcesz. Musisz więc do nich podejść i dowiedzieć się, czego chcą. Gdy to odkryjesz, zbuduj swój program zgodnie ze specyfikacjami (nie twoimi).

Budując swój biznes coachingowy, na przykład budując dom, pamiętaj, że nie ma sposobu, aby go zbudować pewnego dnia. Jest fundament, ściany, okna, sufit, prąd, kanalizacja, krajobraz, a jeśli masz szczęście, jacuzzi z kuchenką.

Więc nawet nie próbuj go budować w ciągu jednego dnia. Poddasz się Zamiast tego utwórz plan i pracuj nad jedną sekcją każdego dnia: opracowywanie produktu, treść, list sprzedaży, e-maile i informowanie o tym świata. Za rok, a może nawet krócej, będziesz miał pełnoprawny biznes.

[ff id=”3″]