Skip to main content

Segregatory firmowe pomagają utrzymać wszystko w jednym miejscu. Segregatory firmowe zazwyczaj zawierają ważne materiały dla firmy publicznej lub prywatnej, w tym książeczkę minutową, certyfikat akcji, pieczęć powszechną, księgi akcyjne itp. Wszystkie te rzeczy są przechowywane w dobrze zbudowanym, nowoczesnym, grawerowanym w kształcie litery D segregatorze z nazwą firmy. To jest firmowy spoiwo do zestawu.

Dzięki tym atrakcyjnym i funkcjonalnym zestawom do planowania nieruchomości możesz zachować dokumenty planowania nieruchomości. Zwykle segregatory planu nieruchomości otrzymują nazwę planu nieruchomości lub trustu. Te zestawy zapewniają wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i kart, aby uporządkować testamenty, trusty oraz inne dokumenty i formularze dotyczące planowania nieruchomości. Folder przechowuje te zapisy w praktycznej, zorganizowanej i profesjonalnej jednostce.

Na rynku dostępne są różne spoiwa nieruchomości, z których wszystkie są dostępne w różnych kolorach. Format segregatora z trzema pierścieniami zawiera kopie luźnego papieru. Zawiera indywidualny plan nieruchomości klienta oraz objaśnienia wszystkich dokumentów i informacji dotyczących planowania nieruchomości. Może także przechowywać w folderze listy zaufania i dokumenty określone przez firmę prawniczą. Wszystkie pliki wymagane do utrzymania porządku w firmie są zapisywane w folderze firmy.

Folder firmowy stanowi profesjonalne miejsce do przechowywania i przechowywania dokumentów i rejestrów wymaganych w celu zachowania zgodności z prawem i regulacjami korporacyjnymi. Więzi korporacyjne to najbardziej ekonomiczny sposób na przedstawienie zorganizowanego i przenośnego źródła informacji. Są w przedziale cenowym od około 20 do 30 USD.

[ff id=”2″]