Skip to main content

Wykorzystaj to, co nazywamy „OPM” lub pieniądze innych ludzi, najlepszy i naprawdę jedyny sposób na sfinansowanie swojego rozwoju, a tym samym inwestycji w nieruchomości!
To może nie być dla ciebie nowe, ale wiele osób jest zdumionych, a odpowiedź, którą słyszysz, jest często „ahh, więc tak to robią”.

W zależności od miejsca zamieszkania na świecie istnieją różne sposoby uzyskania finansowania. W Stanach Zjednoczonych istnieją zasadniczo trzy opcje.

1. Bezpośrednia relacja robocza ze sprzedawcą
2. Użyj opcji, aby kontrolować właściwość
3. 1031 wymiany

Metoda 3 wymaga tutaj zróżnicowanych wyjaśnień i wymaga usług księgowego oraz porady prawnej. Dlatego nie jest to omówione w tym artykule.

Jeśli współpracujesz bezpośrednio ze sprzedawcą, możesz zapewnić mu to, czego potrzebują. Zaspokajasz jego potrzeby! To podejście ma decydujące znaczenie dla Twojego sukcesu. Jeśli po raz pierwszy zaspokoisz swoje potrzeby w tej transakcji, zaspokoisz swoje potrzeby. Musisz także popracować nad osobistymi umiejętnościami i stać się bardzo dobrym słuchaczem, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Pamiętaj, że to TWÓJ kraj, którego chcesz! Musisz się bardzo dobrze komunikować.

Zostajesz więc partnerem w tej branży, w transakcji zagospodarowania terenu. Więc jeśli masz problemy z kwalifikacjami finansowymi (co niektórzy robią w tej chwili, chciałbym dodać), sprzedawca pomoże ci przejmując same długi, aw zamian niewykwalifikowany kupujący może uzyskać biznes, którego pierwotnie nie mógłeś uzyskać. W zamian za tę „pomoc” sprzedawca żąda lepszej płyty, a tym samym bardziej atrakcyjnej ceny sprzedaży.

Jednocześnie sprzedawca korzysta również z wyższego zysku po opodatkowaniu. Wynika to z faktu, że sprzedawca & # 39; nosi & # 39; W takim przypadku kwota sprzedaży nie jest opodatkowana, ale opiera się na płatnościach ratalnych dokonywanych przez lata. Zamiast posiadania wysokiego podatku od zysków kapitałowych, ponieważ są sklasyfikowani w wyższym przedziale podatkowym, mogą być w stanie utrzymać się w niższym przedziale podatkowym, ponieważ raty będą wypłacane przez lata, aby mogli pozostać w niższym przedziale podatkowym, jeśli zostaną wypełnione Otrzymałem kwotę sprzedaży według stawki ryczałtowej.

Kontroluj nieruchomość za pomocą opcji finansowania zagospodarowania terenu.
Jaka jest opcja? Jest to ustalona umowa, która wymienia przyszłe świadczenia w zamian za świadczenie.

Dla laików oznacza to, że możesz wypluć trochę pieniędzy i kontrolować własność!
Więc skutecznie robisz to, aby przejąć kontrolę nad ziemią, kupując tę ​​kontrolę. Innymi słowy, zgadzasz się na cenę za opcję zakupu ziemi, którą powinieneś zapłacić w uzgodnionym czasie w przyszłości.

Wszystko to jest legalne i bardzo łatwe do zawarcia w umowie. W dowolnym późniejszym terminie przed wygaśnięciem opcji możesz skorzystać z prawa do sfinalizowania sprzedaży i przejęcia kontroli nad nieruchomością. Zgodnie z prawem sprzedawca musi sprzedać, jeśli masz pieniądze i chcesz je kupić. Jeśli znasz swoje rynki, możesz bardzo dobrze wykonać tę transakcję. Kupując nieruchomość o godziwej wartości rynkowej w momencie zawarcia umowy i gdy rynek rośnie, nadal możesz uzyskać uzgodnioną cenę za nieruchomość, którą wcześniej utworzyłeś. Sprzedawca nadal musi sprzedawać po tej uzgodnionej cenie, nawet jeśli wartość nieruchomości potroi się w uzgodnionym okresie! Właśnie dlatego tak ważna jest praca ze swoim & # 39; Łatka i # 39; i co dzieje się na rynku, gdziekolwiek jesteś.

Bardziej szczegółowym i dopracowanym podejściem do opcji jest opcja ciągła. Jest to zwykle używane w dużych firmach deweloperskich. Jest to dość szczegółowa i złożona umowa, dlatego powinna wymagać większej wiedzy i doświadczenia. Opcja krocząca jest używana, gdy kupowana jest duża ilość nieruchomości w celu opracowania planowanych społeczności głównych. Na przykład, jeśli programiści & # 39; Fazy ​​& # 39; w projekcie deweloperskim z absorpcją mieszkań zwykle dłuższą niż 5 lat.

To, co zwykle robi kupujący, korzystając z opcji toczenia, to to, że kontroluje cały trakt, będąc w stanie & # 39; jedna opcja na raz i za każdym razem, gdy opcje są wykonywane, kupujący może przejąć kontrolę nad większą ilością gruntów, dopóki nie przejmie kontroli nad całą nieruchomością objętą pierwotną umową.

Opcje należy wykonać, gdy są wymagalne lub cała umowa jest nieważna, a zatem anulowana. Sprzedawca ma wówczas prawo do sprowadzenia nieruchomości z powrotem na rynek przy jednoczesnym zachowaniu pierwotnej premii.

Kupujący korzysta z umowy, która pozwala mu zaplanować swój rozwój dla całego pakietu nieruchomości, jeśli wie, co zapłacić za nieruchomość, tworząc w ten sposób najważniejsze prace przygotowawcze, rozwój ROI (zwrot z inwestycji) Obliczenia

Główną zaletą dla sprzedawcy jest to, że otrzymuje żądaną i uzgodnioną cenę. Jeśli umowa nie zostanie zrealizowana, otrzymuje znaczną premię za opcje, a grunt można ponownie sprzedać. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, otrzymają całą uzgodnioną cenę.

[ff id=”2″]