Skip to main content
Budownictwo

Semyaz, The Archangel’s Judgement (The Runaway Comet)

By 20 marca 2020No Comments

Niedokończona historia (teraz ukończona)

The Scourged Dark Age (część II)

Postęp: jeśli przeczytałeś notatki do epickiego wiersza o Semyazie i jego wyspie na Pacyfiku, znasz jego historię do tej pory, Semyaz (czasami z jednym końcem napisanym lub napisanym) Ta sama osoba była również częścią przygód związanych z Lihmoirils z Czarnej Galaktyki w dwudziestej milicji pne. Więc jest już jakiś czas. Andaman, półbóg, który przejął planetoidalną czapę lodową, księżyc krążący wokół planety Moiromma, pobliskiego układu słonecznego na Ziemię. Ten półbóg był równie wysoki jak legendarny Tiamat i silny jak niesławny Marduk. I niczym istota nadprzyrodzona mógł dowolnie przekształcać się w formę fizyczną lub niewidzialną.

A po przeczytaniu planety zwłok pojawi się imię Król Luhtc; Niegdyś król Moiromma zmarł na planecie i jak dotąd nikt nie wiedział, skąd się wziął. i Bah VII arcykapłan. Jest to jedna z zaginionych historii, która jest również uważana za niedokończoną, ponieważ nie została ukończona w książce, ale oczywiście tak nie zostanie. Uciekająca kometa w tej historii ma rozmiar małego księżyca w pobliżu planety SSARG, zwanego Rotmą, tym większym księżycem jest siatkówka (czasami zapisywana odwróconym e i i). Niektórzy ludzie zidentyfikowali tę kometę jako TPC, duże ciało, które czołga się z ziemskiego układu słonecznego i ponad lodową czapką asteroidy, z powrotem wokół planety Cibara iz powrotem przez pas Kuipera i z powrotem do układu słonecznego Ziemi, ale wątpię, aby była to planeta, ponieważ na tej uciekającej planecie jest wielu graczy na harfie, ta historia została utracona i jest to historia Semyasa po tym, jak opuścił wyspę pod koniec ciemnej epoki (od 400 do 800 ne) i do wczesnego średniowiecza, Czas ziemski, a może to można postrzegać jako część planety zwłok, ponieważ większość ludzi w tej historii pochodzi z tej kategorii.

Z jakiegokolwiek powodu nie był osądzany tak surowo jak Azaz el i Buer oraz jego biust i demoniczny towarzysz Gusoyn, obaj tak naprawdę unikając demonów i przeważnie potyczek, z wyjątkiem dobrego śmiechu co jakiś czas; i wtedy sprowokowali Siemiasza do opuszczenia jego domu i popełnienia drugiego niewybaczalnego grzechu (jeśli przeczytasz jego pierwszą część, zrozumiesz). Ale ponieważ był tak głupi, by go oszukiwać, Ura el przyszedł go ujarzmić, dając mu nowy osąd, o którym Azaz el słyszał w głębokiej otchłani, i był głęboko oburzony. Jego pierwszy surowy wyrok zapadł w 4000 rpne BC zamiast tego; Jak już wspomniano, ta sekunda była ostatnimi latami ciemnej epoki i przeniknęła do wczesnego średniowiecza.

Tak więc jego osąd powinien spaść poza kontrolę nad kometą do końca dni. A teraz przybył na swoją kometę.

Cały kraj był zimny i opustoszały, a Siemion spojrzał na niego i nie zastanawiał się długo, i zobaczył, jak by to nazwał: Klify Rockwall, u jego boku znajdowała się ziemianka, ktoś tu wcześniej mieszkał, tutaj będzie Zadzwoń do domu

Daleko od skał było duże jezioro i rzeka, która z niego wypłynęła.

Orbita jego komety była następująca (co wkrótce sam się dowie): przekroczył Słońce Ziemi i przez swój układ słoneczny pas Kuipera planetoid, rezydentny układ słoneczny planety Moiromma i nad planetą Cibara oraz do czarnej galaktyki, nad Planeta SSARG i jej dwa księżyce Retina i Rotma, a także pobliska planeta znana jako szara planeta lub Cirumia, aw ciemności po wyjściu znajdowała się w pobliżu Marsa.

Semyas odkrył, że jego kometa ma być może jedną ósmą wielkości księżyca na Ziemi. Pięć lat zajęło orbitowanie lub jakoś przez dwie galaktyki, a czasami kometa była upalna, a czasem 400 stopni zimna, gdy w atmosferze nie było wcale ciepła. Taka pogoda trwała tylko tygodnie, a potem zamieniłaby się w upalne tygodnie, między 300 a 600 F; Jeziora i rzeka wyparowały prawie całkowicie, a kometa często zwalniała, a następnie regenerowała się i ponownie pędziła na orbicie.

Prawie uderzyłby w obiekty w kosmicznych burzach i meteorytach, ale nigdy nie zrobił tego całkowicie, zebrał kurz i inne cząstki szczątków, nawet z planet takich jak jajka i ryby, a wokół znajdowało się kilka Forlorn Eagles i szczurów Tor.

Samotny orzeł był dużym ptakiem o wadze 300 funtów i rozpiętości około dziesięciu metrów; Żył na komecie od stuleci i mógł latać tylko na krótkie odległości.
Stado

Był rok 1010 ne, minęło ponad dwieście lat i ku zaskoczeniu Semyaza znalazł w komecie grupę istot. Gdyby szukał wcześniej, oczywiście by ją spotkał.

Dostrzegł ją pewnej nocy, gdy płynął przez jezioro i rzekę, i zobaczył ogień, pole namiotowe i małą skalną fortecę, około trzydziestu ludzi.

Przedstawię je wam: był król Luhtc z planety Moiromma, umarł i wylądował tutaj, dla niego 95. zmartwychwstanie. Wyglądało na to, że był drugim dowódcą. Potem był Andaman, potężny półbóg, który przejął lodową czapę, asteroidowy księżyc z planety Moiromma, w przeciwieństwie do Semyaza, który był renegatem anielskim. Był półbóg, który został rzucony na kometę przez Ura el. W tej małej grupie byli także Szamhat z Uruk (2700 pne) i Axon II, demon cień, który kiedyś mieszkał na planecie Merkury. I Bah VII, arcykapłan czapy lodowej, skazany na skałę lub kometę, i był Sanet (znany również jako Anorf) (znany również jako Księżniczka Rotmy, kiedyś wielki księżyc krążący wokół SSARG). A potem były dzieci, starzy mężczyźni, kobiety i młodzi mężczyźni, którzy stanowili resztę grupy znanej jako Ludzie Jawbone (znani jako Cirumia z powodu długich szczęk, które zwisały nisko i na zewnątrz z szarej planety).

(Uwaga: populacja Jawbone – „Na pierwszy rzut oka wyglądała jak prawdziwa osoba, na drugi rzut oka była to istota o trzech ramionach, oczach tak odległych od siebie, że widziały za nią; była pokryta brązową skórą właściwą, wiązana jak mięśnie, wystającą dużą, bardzo dużą szczęką, myślącym nosem i małymi uszami, miała przepaskę na biodrach ”.

Informacje z: „Planeta Gray Dawn”

Saga: „Syrena Wielka”

Część III na planecie SSARG

Intruz

Siemion zastanowił się długo, zastanawiając się, czy wstąpić do grupy, był najsilniejszy, jak twierdził, ale gdyby to zrobił, mógłby stracić jedyne towarzystwo, jakie kiedykolwiek miałby. Pamiętał imperium zła, które zostało zbudowane na Lihmoir tak wiele lat temu, kiedy młody król i półbóg Illiria zabrali wszystko do woli i nie mieli nic. Bycie łobuzem miało swoje konsekwencje. Nie należał do rasy demonicznej, ale do rasy anielskiej i łatwo byłoby zdominować grupę, gdyby Axon nie próbował go utrzymać, a Andaman próbował go przytłoczyć, zarówno demoniczne istoty, jak i Luhtc, silny jak jeden Byk, ale szybko się zmęczył, byli głównymi konkurentami, o których musiał się martwić. Ale nie, nie zrobiłby tego w ten sposób. I tak stał na skraju ich obozu, dzień i noc przychodziły i odchodziły, i nigdy nie był mile widziany.

(Rok później – 1011 ne) Minął rok, Semyas upadł, można powiedzieć, że ciemność, depresja, potknęły się w głąb lądu i ze skalistych zboczy komety. Spał co najmniej dużo snu i próbował uciec od smutku.

Nocni stróżowie nigdy nie pozwalali mu wchodzić na kemping, ponieważ często zapuszczał się przez jezioro, aby zobaczyć ruchy stada. Obserwował, jak sadzą i zbierają małe kwadraty ziemi, które będą dozwolone dla każdej osoby w stadzie, warzywa, które wyhodowali i tak dalej. Wciąż jednak zauważył Sanet, zmarłą księżniczkę Rotmy (która urodziła się w Moiromma i sprowadziła do Rotmy, więc miała krew Moiromma, co oznaczało, że oczekiwała ona 900 lat życia i około stu zmartwychwstań. To była jej ostatnia Zmartwychwstanie, które doprowadziło ją do uciekającej komety, bladej i starej, a jednak pięknej z długimi złotymi włosami i jedną z niewielu kobiet.

Pewnego wieczoru Semyas stał przed kempingiem, mając nadzieję, że rzuci okiem na Saneta. Pojawiła się i pojawiła się plotka, że ​​wyszła za mąż za króla Moirommalit, byłego króla, powiedziałbym, Luhtca. Poszła do Siemiona, co go zaskoczyło, było zaskoczone i powiedziała:

„Idziesz do mnie?”

Był oszołomiony słowami, ale „Tak!” powiedział, dodając „aby spojrzeć na swoje piękno!”

„Jest po drodze przez jezioro”, odpowiedziała (ale coś rozwinęło się w jej oczach, nastrój, czegoś chciała).

„Jeśli chcesz, abym był twoim towarzyszem w tej komecie, musisz mnie szybko wygrać, bo tego wieczoru ożenię się z Luhtcem”.

„Dlaczego tak jest?” zapytał Semyaz.

„Urodziłem się Moirommalit i był królem Moiromma, dopóki nie przegrał tam jednej bitwy, a teraz został zabity i zmartwychwstał kilka razy. Wylądował tutaj i nie mam wyboru, jeśli go nie zabijesz”. i rozpuści się i zostanie związany z inną planetą. „

Siemion nie odpowiedział natychmiast – pomyślał o tym, że zostało mu niewiele czasu; Luhtc zobaczył Siemiona i poszedł do niego i do Saneta.

Zawody

Semyaz stał przed wielkim ogniskiem stada; powiedział Luhtcowi tyle słów, że zabierze Saneta siłą lub, jak często pozwalała jego planeta, pokłóci się o pannę młodą. Luhtc nie miał zatem wyboru w tej sprawie. Luhtc był ogromny jak żywe stworzenie fizyczne i silny, i moiromalici mogli to znieść, ale czy mógł znieść byłą anielską istotę, która była teraz wzgardzonym archaniołem z nieba i piekła, i jego odstępczym anielskim stadem; Nie był wszystkim, czym był. Ale Semyaz oddał się i Sanet wykorzystał ten moment, by uniknąć małżeństwa między Luhtcem a nią. Dla Luhtca byłaby to zabawka, z Semyasem mogłaby mieć trochę sportu, zabawy, godności i ochrony.

Harfista pochodził z TPC, swego rodzaju planetoidy, w układzie słonecznym Moiromma, grał dla stada, gdy Semyaz i Luhtc przygotowywali się do walki. Wszystko i wszystko było dozwolone. Celem było zabicie Luhtca lub wyczerpanie Semyaza, aby w takim przypadku pozwolił on Sanetowi na porażkę i opuścił stado bez zmian.

Bitwa się rozpoczęła, Siemion nigdy nie został powalony, ani w ziemi, ani w ogniu, zatrzymał się, a Luhtc, choć powalony, walczył przez dwadzieścia godzin i próbował wyczerpać anielską istotę. I Semyaz zmęczył się, ale nie był wyczerpany, nie dałby się całować, i to było w pewnym momencie, Semyaz miał Luhtca na szyi, ale nie zabiłby go, wiedział, że takie wspomnienia są w umysłach innych, to może być To lepiej jest okazywać miłosierdzie, czujące istoty i istoty fizyczne, i chociaż raz nie chciał wygrać przez strach, który rozwinąłby się po walce, i powiedział: „Oszczędzę ci życie, jeśli przejdziesz na emeryturę po drugiej stronie jeziora, daleko wszystkiego ”. od stada i ode mnie. „A król, który wiedział, że miał niewiele zmartwychwstań, zgodził się i tego wieczoru wiosłował przez jezioro i znalazł nowy dom.

Wniosek:

Przypisy z serii „Żołnierze Nirutu”

Na tym kończą się historie Niruta lub jego serii, które zaczynają się od „Żołnierzy Nirutu”, a kończą na „The Runaway Comet” i ostatnim z Lihmoirionów oraz opowieściach o Czarnej Galaktyce, w tym także złego faceta Marduka i jego Radzenie sobie z całym losem. Też dużo piekła i kilka postaci z Atlantydy, a Ais jest jednym. W tej serii pojawiło się wiele postaci z innych historii. Los Nirut był niefortunny, zmieszany z Terbem ze złośliwości SSARG, która nękała planetę Toso (większość z nich pochodziła z planety zwłok). Pod każdym względem zło najbardziej usiłowało rzucić cień na rzeczy, ale czasy muszą zostać osądzone. Dla wielu, wielu nienawidziło, a ci, którzy nie uśmiechali się ani nie nienawidzili, gdzie mógł po prostu próbować przetrwać w przerażającej atmosferze czasu, odwrócili się od Lwiego Króla Lihmoira.

A Nirut i jego ojciec, Błękitny Król, wiele podbili, na przykład planety SSARG, Toso, Moiromma, czapa lodowa (księżyc asteroid), Lihterb i wiele innych miejsc oprócz Ziemi i Księżyca zwanych Retina. Jakoś wydaje się, że oszczędzono siostrzany księżyc. Oczywiście Wielka Syrena spędzała tu dużo czasu i nie chciał zakłócać status quo, a może z szacunku, ponieważ wszyscy mamy bohaterów, a ona była jego bohaterem, gdy Królem Lwa był Nirut. Nie marnował czasu na wzywanie Szarej Planety. Nie sądzę, by uważał, że warto było się wysilić (wiesz, planeta, na której zginęła Syrena, a ludzie Jawbone – niektórzy z nich – wylądowali na uciekającej komecie); Życie wydaje się krążyć w kółko, jeśli będziemy ich przestrzegać. Ciche wzgórze na planecie SSARG było polem bitwy pod główną bitwę wszystkich tych wydarzeń, a Yahoo ostatecznie został nowym królem planety Lihterb (macierzystej planety Niruta) i rozpoczęła się nowa era. Siemie naturalnie wylądował na uciekającej komecie, ostatniej z historii (epoka rue i think tank, w której szewc został wprowadzony za zgodą Boga Wszechmogącego, jak inaczej by to mogło być). Cóż mogę powiedzieć, to była całkiem przygoda, jeśli śledziłeś ją od samego początku. Aż znów się zobaczymy podczas naszej następnej podróży.

Indeks

The Jawbone People

Planeta szarego świtu (lub cirumii)

Semyas, Angelic Renegade (niegdyś Archanioł)

The Rockwall Cliffs of Runaway Comet (aka TPC?)

Król Luhtc z Planety Moiromma

Andaman, potężny półbóg czapy lodowej

Axon II, demon cienia, Lotus Ghost (pierwotnie z Merkurego)

zły cień z ohydnym uśmiechem i zębami, które zdawały się mieć warstwy; dwie nogi wisiały

Bah vii. Wysoki kapłan czapy lodowej asteroid

Rotma – drugi i największy księżyc SSARG

Retine – pierwszy i najmniejszy księżyc z SSARG

(Gdzie król Nirut zebrał swoją armię, aby zaatakować SSARG)

Sanet (znany również jako Anorf) był kiedyś księżniczką Rotmy

Napisane na papierze tabletu 26 lipca 2007 r., Zakończone 3 sierpnia 2007 r. Na komputerze (napisane na platformie)

[ff id=”2″]