Skip to main content

Śmieszne gry erotyczne dla par to niezawodny sposób na lepszą zabawę w sypialni, nawet w każdym pokoju. Świetny seks polega na kreatywnym myśleniu, wychodzeniu ze strefy komfortu i otwartości na nowe rzeczy. Jeśli chcesz przełamać tę samą starą seksualną rutynę, gorąco polecam dodanie do arsenału zabawnego seksu dla par.

W tym artykule porozmawiamy o świetnej małej grze erotycznej o nazwie Więzień Mówiąc prosto, zostaniesz złapany przez partnera, może to być mężczyzna lub kobieta, ale w większości przypadków zwykle zaczyna się od kobiety. Cóż, to nie jest osadzone w kamieniu, ale większość kobiet uważa tę grę za bardzo erotyczną i jest to naprawdę jedna z najlepszych zabawnych gier erotycznych dla par.

W tej grze potrzebujesz tylko czterech męskich krawatów lub więcej fantazyjnych krawatów, które możesz zdobyć w sex shopie, ale krawaty działają równie dobrze i najprawdopodobniej są już w domu. Mam nadzieję, że twoje łóżko ma posty, ale jeśli nie możesz tego zrobić, musisz być trochę bardziej kreatywny.

Aby zagrać w te gry, twój mąż musi cię trzymać na łóżku. Przywiąże nadgarstki i kostki do słupków łóżka i pójdzie z tobą. Jeśli denerwujesz się graniem w tego typu gry, nie przejmuj się. Przedyskutuj wszelkie wątpliwości ze swoim partnerem i wprowadź słowo kodowe, aby wiedzieli, czy chcesz się rozwiązać.

Jeśli nigdy nie miałeś zmęczonych gier, zdecydowanie polecam grać w tę. To naprawdę jedna z najlepszych zabawnych gier erotycznych dla par. Dlaczego Bycie całkowicie bezsilnym jest bardzo erotyczne. Kiedy wiesz, że jesteś w centrum jego uwagi i nie masz kontroli ani odpowiedzialności za to, co się z tobą dzieje, soki płyną szybciej, niż możesz sobie wyobrazić.

[ff id=”2″]