Skip to main content

Czy jesteś zainteresowany sprzedażą biżuterii z nieruchomościami? Jeśli odziedziczyłeś biżuterię lub masz po prostu kilka używanych biżuterii złotej, z którymi chcesz szybko zarobić, musisz rozważyć kilka rzeczy przed sprzedażą biżuterii. Być może nawet znalazłeś biżuterię na sprzedaży nieruchomości lub farmy i zastanawiasz się, jak szybko zarobić, jeśli ktoś przeoczył jej prawdziwą wartość. Mam nadzieję, że uda mi się wskazać właściwy kierunek, aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy.

Jak określasz wartość biżuterii z nieruchomości?

Oczywiście należy posortować całą biżuterię, aby ustalić, czy jest wykonana z metalu szlachetnego, czy nie. Większość biżuterii z nieruchomości to prawdopodobnie biżuteria lub biżuteria artystyczna. Duże kolorowe kamienie są zwykle martwą grą, aby ustalić, czy biżuteria jest prawdziwa, czy nie. Ten rodzaj biżuterii ma pewną wartość, ale zwykle niewiele. Możesz także sprzedać biżuterię kostiumową na internetowej stronie aukcyjnej.

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to dać biżuterii nieruchomości test magnesu. Po prostu weź magnes i przesuń go po biżuterii. Część biżuterii, która nie jest wykonana z metali szlachetnych, przykleja się do magnesu. Te elementy też prawdopodobnie nie mają dużej wartości.

Po posortowaniu większości elementów dokładnie przyjrzyj się biżuterii, aby sprawdzić, czy ma na niej znaczek. Znakiem rozpoznawczym złota będzie znaczek karatowy. Znaczek karat zwykle znajduje się na wewnętrznej stronie pierścieni, na zapięciu naszyjników i bransoletek lub na sztyfcie. Znaczek karatowy to 10k, 14k lub 18k. Im wyższy karat, tym bardziej jest cenny. Srebro jest zwykle oznaczone jako „srebro” lub „srebro”. Jeśli masz kamienie, które wyglądają jak diamenty, zanieś je do jubilera, aby je zbadać.

Po uporządkowaniu prawdziwej biżuterii jesteś już w połowie drogi. Przy tego rodzaju elementach prawdziwa wartość leży w biżuterii z nieruchomościami. Większość ludzi nie ma pojęcia, ile jest warta ich złota i srebrna biżuteria. Musisz więc upewnić się, że przeprowadzasz badania, zanim je sprzedasz.

Gdzie możesz sprzedać swoją biżuterię za największe pieniądze?

[ff id=”2″]