Skip to main content

Połącz hurtownie z branżą napojów, a otrzymasz jedną z najbardziej dochodowych i rozrywkowych firm na świecie.

Ten artykuł zawiera wprowadzenie do tego wspaniałego biznesu, jak zacząć i ile pieniędzy możesz zarobić na każdym sprzedanym pudełku na napój. Czy dystrybucja napojów jest dla Ciebie? Dowiedz się teraz.

Sprzedaż napojów to jedna z najłatwiejszych i najbardziej dochodowych firm, jakie kiedykolwiek widziałem.

Podoba mi się, ponieważ nie potrzebujesz wielu klientów, aby zarabiać dużo pieniędzy. Z kilkoma klientami możesz łatwo zarobić dodatkowe 5000 $.

Dowiesz się, dlaczego napoje są jedną z najlepszych firm na świecie. Zacząłem od drinków, kiedy miałem swój biznes z narzędziami i nowościami. Szukałem nowych produktów, których nie musiałem wymieniać tak często i które zawsze mogłem sprzedawać tym samym klientom. Ta ostatnia część była kluczem.

Widzisz, kiedy sprzedawałem narzędzia, myślałem, że mogę sprzedać do 1000 narzędzi dziennie lub więcej, ale każdy klient był wyjątkowy. Innymi słowy, jeśli kupisz młot w sklepie w poniedziałek, prawdopodobnie nie kupisz kolejnego młota we wtorek. Nawet jeśli kosztuje to tylko 1,98 USD!

Nie zrozum mnie źle, „biznes sprzedaży narzędzi” to wspaniały biznes i nadal go uwielbiam. Po prostu szukałem innego rodzaju produktu, który uzupełniałby moje obecne produkty.

Odkryłem, że aby ciągle sprzedawać ten sam produkt, musiał to być produkt spożywczy. Poszedłem więc na targi i spojrzałem na czekoladę, chipsy ziemniaczane, słodycze i inne produkty. Patrzyłem nawet na marki takie jak Hershey’s. Problem polegał na tym, że nie mogłem kupować bezpośrednio od producentów, a marże zysku były bardzo niskie i wynosiły około 12%. Byłem przyzwyczajony do generowania do 70% marży zysku.

Wreszcie spotkałem producenta napojów energetycznych. Właśnie zaczynali pracę nad swoim produktem i łatwiej było zostać sprzedawcą.

Teraz powiem ci coś o napojach energetycznych. Napoje energetyczne to nowe super dochodowe produkty. Każdy zarabia pieniądze, producent, sprzedawca i sprzedawca. Widzisz, napoje energetyczne sprzedają się za 1,99 USD do 2,40 USD w sklepach za 8 do 16 uncji. To niesamowite, biorąc pod uwagę, że można kupić napoje gazowane tego samego rozmiaru za 0,50 do 0,75 USD. Nawet 20 uncji sody kosztuje około 1,25 USD.

Detaliści uwielbiają ten produkt, ponieważ zarabiają około 8 USD za sprzedaną skrzynkę, w porównaniu do około 2 do 4 USD za inne produkty.

Wróćmy do branży napojów. Duża część tego biznesu polega na tym, że sprzedajesz co najmniej jedną skrzynkę tego produktu miesięcznie, jeśli tylko jeden klient idzie do sklepu, aby kupić Twój produkt.

Widzisz; Jeśli sprzedajesz sodę, ktoś może kupić sodę codziennie w porównaniu z młotem, w którym ludzie nie kupują młota codziennie. Potrzebujesz więc mniej klientów, ponieważ sprzedajesz więcej dziennie.

Na przykład: załóżmy, że masz tylko 100 sklepów, które obsługujesz i sprzedajesz 3 różne napoje. Sprzedają napój energetyczny i 2 napoje gazowane. Zarobisz 8 USD za każdy przypadek napoju energetycznego i 3 USD za każdy przypadek napoju gazowanego.

Jeśli sprzedajesz tylko 1 skrzynkę napoju energetycznego tygodniowo na sklep i 3 skrzynki napoju gazowanego, zarobisz około 600 USD tygodniowo na napojach gazowanych i 800 USD tygodniowo na napojach energetycznych. To 5600 USD zysku miesięcznie przy zaledwie 100 sklepach i tylko 3 różnych produktach. Bardzo łatwo jest uruchomić do 5, a nawet 8 produktów. Dlatego uwielbiam biznes napojów.

Teraz powiem Ci więcej o napojach energetycznych. Są najszybciej rosnącą kategorią wśród innych napojów. W Stanach Zjednoczonych rośnie do 70% rocznie, w porównaniu do 2% wzrostu napoju gazowanego. Firmy rosną od 100% do 300% rocznie. Najlepsze jest to, że nie ma końca w zasięgu wzroku.

Ponadto biznes napojów energetycznych to świetna zabawa. Dostajesz reklamy i promocje sprzedaży od firm, możesz prowadzić promocje klubowe i sklepowe, możesz dostać koszulki, czapki, prezenty, dodatkowe prowizje i darmowe produkty od firm napojów energetycznych. Dostajesz także bezpłatne szafy, lodówki, a czasem nawet lodówki.

Prawa autorskie 2006 Cube 17, Inc.

[ff id=”6″]