Skip to main content

Stojaki na ubrania są integralną częścią sklepów detalicznych na całym świecie. Ale nie wszyscy detaliści dostrzegają ścisły związek między układem stojaków na ubrania a osobowością i charakterem firmy. Wszystko, co każdy klient widzi i przeżywa w sklepie, przyczynia się do ogólnego wrażenia, jakie będzie z nim mieć i na pewno wpływa na prawdopodobieństwo powrotu. Dlatego rozmieszczenie wieszaków na ubrania i umiejętność ich skutecznego wykorzystania są bardzo ważne dla skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem.

Zastosowanie i rozmieszczenie wieszaków na ubrania w twoim sklepie przemawia do klientów i przyczynia się do ich ogólnego doświadczenia jako kupującego. W takim przypadku detaliści muszą bardziej uważnie zastanowić się, w jaki sposób eksponowana jest odzież i jak wpływa na to rzutowana osobowość sklepu.

Właściciele sklepów powinni rozważyć dodanie różnych półek do projektu sklepu, ale ostrzegają, że materiały lub wygląd różnią się zbytnio. Innymi słowy, kwadratowy regał używany do wyświetlania koszul mógłby dobrze działać w pobliżu okrągłego regału. Powinny jednak wyglądać tak samo pod względem koloru i materiału.

Ważne jest również, aby myśleć o wieszaku na ubrania poza estetyką. Zastanów się nad pokojem, z którym chcesz pracować, i połącz szafy, aby jak najlepiej wykorzystać to pomieszczenie.

Oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać przy rozważaniu wymagań dotyczących wieszaka na ubrania:

Wzmocnij swoją markę : Jeśli prowadzisz zachodni sklep z odzieżą, nie używaj stojaka, który wygląda tak, jakby pochodzi prosto z ekskluzywnego butiku na Manhattanie. Jeśli masz sklep skierowany do nastolatków, nie używaj tradycyjnego wieszaka na ubrania należącego do ich matek. Dom towarowy. Buduj na widowni i wzmacniaj swoją markę.

Zadbaj o swoją przestrzeń : Zawsze jest trudna granica między dostępną przestrzenią a produktami, które chcesz uruchomić w swoim sklepie. Jeśli starannie wybierzesz stojaki na ubrania do układu sklepu, może to zwolnić miejsce, o którym nawet nie wiedziałeś, że masz dostępne.

Bądź konsekwentny : Jeśli to możliwe, staraj się konsekwentnie używać wieszaków na ubrania, które są podobne pod względem materiału, kolorów i powierzchni. Spójność zapewnia płynny przepływ z regału do regału w całym sklepie.

[ff id=”2″]