Skip to main content

Jedwabny szal aviator może być delikatny i delikatny, ale dla rosnącej liczby świadomych mody mężczyzn z pewnością nie jest to powód, dla którego tylko kobiety mogą go używać. Rzeczywiście, noszenie jedwabnego szalika jest rosnącym trendem w modzie męskiej, który nadaje męski urok i wyrafinowanie prostemu strojowi.

Szaliki to ogólnie wszechstronne akcesoria. Z jednej strony możesz związać je na różne sposoby. Oto kilka podstawowych technik wiązania jedwabnych szalików, aby jak najlepiej je wykorzystać: Aby uzyskać swobodny wygląd, po prostu złóż jedwabny szal na pół i zrób pętlę, przeciągając oba końce. Możesz także owinąć jedwabny szal kilka razy wokół szyi i włożyć oba końce, aby nie były widoczne. Zarzucenie długiego jedwabnego szalika na szyję może dać dramatyczny efekt ubrań bez przesadzania.

Popularny styl wiązania jedwabnych szalików znany jest jako Ascot. Robisz to, zakładając szal na szyję, tak jak robiłby to krawat, z końcami szalika odwróconymi od siebie. Teraz pociągnij lewy koniec w dół, aby był o kilka centymetrów dłuższy niż prawy. Owiń lewy koniec szalika wokół prawego. Powtórz ten krok po raz drugi, a następnie weź lewy koniec i włóż go do pętli tak daleko, aby można go było zobaczyć twarzą do siebie. Wyreguluj Ascot tak, aby górna klapa spływała w dół, a pozostałe poniżej były niewidoczne.

Jeśli właśnie odkryłeś urok jedwabnych szalików i nie masz pewności, z którym szalem się ubrać, nie popełnisz błędu w chustach w jednolitych kolorach i prostych wzorach. Inną dobrą radą dla początkujących jest pilnowanie garderoby. Poszukaj jedwabnego szalika, który tworzy ładny kontrast obok koszul lub garniturów, które masz. Ponadto skorzystalibyście także z jedwabnych szalików o różnej gramaturze lub z mieszania ich z innymi tkaninami. Szalik z mieszanką jedwabiu i wełny jest idealny na noc lub w chłodne miesiące, a lekkie szale jedwabne są idealne do użytku w pomieszczeniach lub w ciepłe dni.

Jedwabne szale są w tak wielu wzorach, że Twój wybór z pewnością nie jest ograniczony. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, możesz wybrać orientalny jedwabny szal, który łączy w sobie piękną kaligrafię i ma ramkę na więcej akcentów.

Możesz nosić go po obu stronach i jest wystarczająco długi, abyś mógł po prostu powiesić go na szyi, z końcami spływającymi przed sobą. W ten sposób możesz również nosić jedwabny szal Harvard, ponieważ ta odmiana jest również dość długa.

Inne popularne wzory, które można dodać do kolekcji jedwabnych szalików, to ciemnoniebieskie, inspirowane Oxfordem chusty z satynową nicią oraz szaliki inspirowane Ivy League w głębokiej czerwieni i czerni. Są to klasyczne wzory, które nadają szafie ponadczasowy styl.

Być może najgorętszym produktem w dzisiejszych szalach męskich jest jedwabny szal aviator, który jest pięknie obszyty, szerszy i dłuższy niż typowy szal. Jedna strona jest złożona wzdłuż drugiej, tak że wydają się być dwie warstwy. Białe szale lotnika są bestsellerami, ale są również dostępne w kolorze czarnym. Wygląda dobrze, w połączeniu z prawie wszystkim, od skórzanej kurtki przez dżinsowy płaszcz po garnitur.

Od szalików o tradycyjnym designie po szaliki z frędzlami, nietypowe długości, kanciaste wzory i zaskakująco jasne kolory – znajdziesz idealne jedwabne szale, które połączą Twój wygląd. Niezależnie od tego, czy czujesz się odważny, czy chcesz tylko odrobiny stylu, odpowiedni rodzaj jedwabnego szalika, który jest prawidłowo noszony i wiązany, jest idealnym dodatkiem.

[ff id=”2″]