Skip to main content
Podróże

Szczęście jest naprawdę pracą w środku

By 15 marca 2020No Comments

Oczywiście, mógłbym powiedzieć wszystkie standardowe rzeczy na temat prawa przyciągania i zrobię to. Najpierw jednak poświęcę chwilę i powiem w szalony sposób, że możesz być wdzięczny za swoje życie, jeśli żyjesz teraz. Rzeczywiście, możesz być jednym z tych pechowych ludzi, którzy przekazują wiadomości, a może być gorzej, jeśli będziesz teraz prowadzić normalne i błogosławione życie. Ponieważ prawda jest taka, że ​​życie jest tak dobre, jak my, i dopóki wszystko idzie rozsądnie, szczęście jest pracą wewnętrzną. Więcej o tym za chwilę.

Najpierw chciałbym pojechać na to terytorium: Dziś rano obudziłem się zły, że mój telefon komórkowy nie jest odpowiednio naładowany / niewłaściwie podłączony. W tym podstawowym problematycznym momencie zdałem sobie sprawę, że to nie była „wielka sprawa” i że będę równie szczęśliwy z tego, co się dzieje, jak już postanowiłem. Na pewno naładowałem swój telefon komórkowy w około piętnaście minut. Nie o to chodzi. Czytam książkę na moim Kindle, dopóki nie została opłacona cierpliwie i szczęśliwie, ale nie o to chodzi.

Chodzi o to, że użyłem umysłu i ducha, aby cierpliwie poradzić sobie z sytuacją, zamiast pozwolić, by wpłynęła ona na mnie, i uczyniłem cały dzień pięknym dzięki temu samemu zastosowaniu umysłu i ducha. Ale oto jest haczyk, codziennie tak wstaję i ujmuję to tak: jeśli cokolwiek ma powiedzieć, że Abraham Lincoln był cierpliwy, a niezłomny człowiek był prawdziwy, prawdziwy, a nie mit, powiem tak: „Rozumiem twojego brata Abe. Wszyscy jesteśmy tak szczęśliwi, jak my wybieramy ”.

Pomimo tego, że w końcu wyszło ze mnie jako artykuł, te uczucia do życia w końcu wychodzą ze mnie. Dzięki rozwojowi pacjentów i doświadczeniom z życia, które je wspierają, wszystko w końcu wychodzi ze mnie.

Rozumiem, że życie większości ludzi to bałagan, gdy plany nie idą dobrze. Spójrz na takie plany: Plany są przewodnikami, a nie rzeźbionymi w kamieniu. Planuje się, aby nie podążać idealnie za literą, są przewodnikami jak plan lotu, który dostosowuje się cały czas, aż plan zostanie zrealizowany, a koncentracja na celach jest zawsze lepsza niż dotrzymywanie harmonogramu. realistyczne podejście do planu lotu działa lepiej niż nierealne, chcąc, by było „perfekcyjne” przez cały czas. W rzeczywistości oznacza to termin „doskonałość koncepcji umysłu już stworzonej”. Jeśli potrafisz wdychać całą tę rzeczywistość, możesz wziąć wszystko i sprawić, by było świetnie.

[ff id=”1″]