Skip to main content

Co to jest odszkodowanie za nieruchomość?

Rozliczenie majątku to proces, w którym rodzice mogą podzielić swoje aktywa na dwie części (które niekoniecznie muszą być takie same), a następnie owinąć wszystko w rodzinny fundusz powierniczy, który umożliwia beneficjentom szybsze i bez opodatkowania dziedzictwo.

Proces:

Wszystko jest bardzo proste. Musisz napisać testament i testament, a następnie zaufanie. Nie martw się, nadal masz dostęp do pieniędzy i majątku trustu przez całe życie. Te rodzinne trusty działają tylko wtedy, gdy umrzesz, ponieważ są w twojej ostatniej woli i woli.

Dlaczego wolny od podatku?

Dobre pytanie! Beneficjenci trustów są zwolnieni z podatku, ponieważ to, co otrzymują od trustu, jest im udostępniane w formie pożyczki. Pożyczki są zwolnione z podatku. Pożyczka zostanie spłacona po śmierci beneficjenta.

Jak można zmniejszyć dziedzictwo?

Można to zrobić na wiele sposobów, ale najczęstsze to opodatkowanie i opłacanie opłat za dom opieki. Jeśli rabat jest wart ponad 650 000 £, nadwyżka opodatkowana jest w wysokości 40%. Na przykład dzieci rodziny, której rodzice mają umiarkowany dom, mają emerytury, małe ubezpieczenie na życie i kilka funtów w banku, mogą łatwo znaleźć się w sytuacji, w której podlegają podatkowi od spadków. Jeśli rodzice są źle poinformowani, często otrzymują dom dla dziecka, które już ma dom. Jeśli tak, i nie ma zaufania, to dziecko może podlegać podatkowi od zysków kapitałowych lub dodatkowemu podatkowi dochodowemu. W przypadku zbadania transakcji rodzice mogą być winni umyślnego wycofania aktywów.

Co można zrobić

Mów do mnie Każdy z was musi napisać testament. Każdy z was musi następnie napisać zaufanie rodzinne. Każdy z was musi brać udział w regularnych recenzjach, najlepiej razem.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tego krótkiego artykułu.

[ff id=”2″]