Skip to main content

Głównym powodem, dla którego wielu właścicieli zatrzymuje swoją własność, nawet gdy nieruchomość jest w pełni zamortyzowana, jest to, że (1) nie chcą płacić podatków od zysków kapitałowych ze sprzedaży, (2) są zadowoleni z nieruchomości, (3) nie mogą znaleźć odpowiedniego Wymiana nieruchomości, (4) Zasady wymiany IRS są zbyt surowe, aby znaleźć i zakończyć wymianę w odpowiednim czasie, (5) nieruchomość ma wartość sentymentalną itp. Itp.

Rozwiązanie UPREIT

Od połowy do końca lat 90. tylko właściciele dużych projektów mogli korzystać ze strategii wymiany nieruchomości UPREIT, ale teraz ci z niskim kapitałem własnym w wysokości 300 000 USD mogą korzystać ze wszystkich korzyści podatkowych dużych funduszy inwestycyjnych w nieruchomości. Ogólnie rzecz biorąc, wymiana nieruchomości UPREIT działa na dwa sposoby. Jednym ze sposobów jest to, że UPREIT jest nabywcą nieruchomości komercyjnej, a drugi sposób to pośrednik między kupującym a sprzedającym. W obu przypadkach, jako sprzedawca, masz ten sam wynik, niezależnie od tego, czy UPREIT kupuje, czy działa jako pośrednik.

Wytyczne dotyczące wewnętrznych usług podatkowych dają UPREIT strukturę podatkową, która umożliwia im wymianę udziałów w odpowiednich spółkach na kapitał własny w nieruchomości. Zamiast giełdy 1031, w której zamieniasz nieruchomości na nieruchomości, możesz użyć transakcji UPREIT do zamiany nieruchomości na ograniczone jednostki (zamienne na akcje) w ramach Real Estate Investment Trust. IE Wymieniasz budynek biurowy w ramach REIT na jednostki (akcje, które można przekształcić w akcje notowane na giełdzie). To wydarzenie z odroczeniem podatku dla Ciebie jako sprzedawcy.

Najemcy we wspólnych obiektach – „TIC & # 39; S”

Alternatywą dla rozwiązania wymiany UPREIT są najemcy we wspólnych inwestycjach, zwanych również „inwestycjami TIC”. Jest to po prostu własność ułamkowych udziałów w nieruchomości od wielu inwestorów. Inwestycje w Tic są oferowane przez wiele firm o wielu różnych strukturach. Dlatego ważne jest, abyś odrobił pracę domową przed zainwestowaniem w odpowiednią giełdę papierów wartościowych.

Zalety UPREIT & # 39; S i TIC & # 39; S są:

  • Handluj lepszą własnością
  • Nie martw się o konserwację
  • Najemcami zarządza się profesjonalnie
  • Zminimalizuj obciążenie rodziny
  • Odłóż podatek od zysków kapitałowych itp. Itp.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię UPREIT „S czy TIC” S, ważne jest, aby skontaktować się z doradcą finansowym, który zna ten rodzaj rozwiązania wymiany. Jestem przekonany, że dzięki odpowiednim doradcom będziesz bardzo zadowolony ze swojej decyzji, szczególnie gdy pierwszy czek dotrze na twoją skrzynkę pocztową.

[ff id=”2″]