Skip to main content

Jeśli uważasz, że wszystko zostało powiedziane i zrobione w świecie rzemiosła; Mam dla ciebie dobre wieści! Osobiście chcę otworzyć oczy na sztukę robienia rzeczy z kolorowej taśmy. To naprawdę będzie wymagało twojej następnej aktywności w deszczowy dzień lub burzowego spotkania grupy kościelnej! I nie zapomnij zaangażować w to dzieci. Taśma klejąca jest zwykle praktycznie nietoksyczna. Nie potrzebujesz kleju ani kleju, ponieważ „lepki” działa dla Ciebie.

W ostatnie święta zrobiłem naprawdę świetny portfel z kolorowej taśmy klejącej dla kuzyna mojego męża. Naprawdę skończyła się na zdobyciu czegoś, co mogło kosztować mnie wszystkie pięć dolarów za złożenie go w całość! Użyłem rolki taśmy izolacyjnej do projektu i nadal mam trochę tej samej rolki do dziś. Miał naprawdę ładny wzór z ogórkiem i napisem „Koper z nim!” przejść przez wszystko. Nie zabraknie ciekawych kolorów lub wzorów. Moim absolutnym faworytem jest lampart (ponieważ uwielbiam zwierzęta, bardziej dostosowuję się do wyglądu „Safari”). Zobaczyłem neonowe różowe, neonowe zielone, tęczowe, babeczki, metaliczne, a nawet Justina Biebera wydrukowane na taśmie klejowej.

Co zobaczyłem z taśmy izolacyjnej? Oprócz portfeli widziałem ramki do zdjęć, torebki, róże, a nawet mini sukienki (czy chciałbyś zrobić odważne, niepowtarzalne oświadczenie na następnej imprezie? Wypróbuj to dla rozmiaru!) Czasami przekonasz się, że podczas twoich zakupów wysokiej jakości kolorowa taśma nie jest tania, Ostatnio zapłaciłem 5,49 $ za rzut. Kupowanie wielu ról od dostawcy e-commerce może zaoszczędzić ci trochę zieleni. Oczywiście nie szkodzi zaplanować kolejnych projektów pod względem ilości i jakości, aby niepotrzebnie nie marnować tak dobrego wolumenu. Potrzebujesz dobrych nożyczek do swoich zadań rzemieślniczych. Istnieje kilka marek kolorowych taśm, które rozrywają się, ale mogą być nieco cieńsze (i możesz również preferować czystą przewagę w niektórych swoich projektach). Jeśli podoba ci się to, wystarczy rozwinąć się w bardziej zaawansowane pomysły projektowe, takie jak odzież lub Akcesoria – niektóre elementy wzmacniające, takie jak oczka, pierścienie skoku lub klamry do paska są w porządku.

Uwielbiam moją kolorową taśmę klejącą i mam wiele zastosowań innych niż rzemiosło – używam niektórych do różnych prac. Na przykład nudna czarna ramka na zdjęcia zyskuje prawdziwy wygląd, kiedy umieszczam paski taśmy wokół ramki. Wygląda dobrze, trochę go klasyfikuje – oczywiście lubię, aby kolor lub wzór taśmy klejącej pasował do motywu obrazu. Zdjęcie z ponurym nastrojem nie wyglądałoby tak dobrze z wzorem koloru „falistego sosu”. Trzymaj się czegoś takiego jak złoto lub srebro. Wszystkie leżące wokół puste puszki z kawą są również przyklejone lepkimi rzeczami. Pusta mała puszka, która zawierała zupy lub koktajle owocowe, jest doskonałym miejscem na długopis. Szeroka gama kolorów była również dobrodziejstwem dla okazjonalnych napraw domowych (np. Naprawy pęknięcia na skórzanym meblu). Kiedy już będziesz błyszczący, jasny i żywy, nie możesz wrócić do starego szarego standardu!

Jeśli więc znalazłeś sposoby na wykonanie biżuterii na taśmę (np. Bransoletki), a także upiększenia istniejących projektów rzemieślniczych, nie chcesz już rezygnować z jednej lub dwóch kolorowych rolek. Podziel się bogactwem i rozdaj ręcznie wykonane elementy taśmy. Nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś nie będzie pod wrażeniem, gdy otrzyma obudowę telefonu komórkowego, krawat lub pasek z tego wszechstronnego materiału! Jeśli masz jakieś pomysły, w Internecie znajduje się mnóstwo informacji i instrukcji. Twoja kreatywność!

[ff id=”2″]